Paaiškėjo, kaip mirė verslininkė Irena Marozienė

Pranešama, kad aiškėja daugiau detalių apie mirusios verslininkės Irenos Marozienės (63) netikėtos mirties priežastis. Teigiama, kad moteris mirė nukritusi savo namuose nuo laiptų. Apie tai, kad mirtis buvo nelaimingas atsitikimas tv3.lt naujienų portalui patvirtino mirusiosios dukra.

Vakarykštė naujiena sukrėtė Lietuvos pramogų pasaulį. Rugpjūčio 6 dieną turėjusi švęsti 64-ąjį gimtadienį netikėtai mirė puikiai žinoma verslininkė Irena Marozienė.

Apie netektį socialiniuose tinkluose pranešė ir mirusios verslininkės dukros Birutė ir Justina Marozaitės.

Apie tai, kad mirtis buvo nelaimingas atsitikimas, patvirtino mirusios verslininkės dukra Birutė.

Prisimena gražiais žodžiais

I. Marozienė – „Amatininkų užeigos“ įkūrėja. Visi ją pažinoję vieningai sutaria, kad ji buvo energija, gerumu ir nuoširdumu spinduliuojantis žmogus. Jos artimas draugas, nuo pat jaunystės ją pažinojęs stilistas Mantas Petruškevičius negaili gražių žodžių apie ją.

„Ireną prisimenu kaip tikrą energijos šaltinį. Ji buvo mano viena artmiausių draugių, ji buvo labai patikima. Čia tikriausiai ir yra visa esmė, kad galėtum žmogumi pasitikėti. Tikrai labai didelis praradimas visam mūsų draugų ratui, kad išėjo tokia gera, energinga ir mylinti gyvenimą moteris“, – portalui tv3.lt pasakoja jis ir priduria, kad Ireną pažinojo mažiausiai 20 metų.

Jis tikina, kad apie Ireną Marozienę gražų žodį galėtų pasakyti kiekvienas:

„Manau, kad ji buvo atsidavusi ir šeimai, ir darbui. Net paklausus jos darbe personalo, kaip ji elgėsi su jais, manau, kad visi žmonės pritartų, kad ji visada bendraudavo pagarbiai. Į ją visada buvo galima kreiptis pagalbos bet kokiais klausimais. Ji buvo tas žmogus, kuriam galėjai skambinti nors vidury nakties – ji pagelbėdavo visais klausimais“, – sako M. Petruškevičius.

 

Jis taip pat prabyla ir apie vieną susitikimą, kuriam, deja, nebuvo lemta išsipildyti.

„Tų prisiminimų su ja turiu begalę. Mes kartu dažnai vykdavome ir į keliones, ir vakarėliuose šėldavome kartu. Labai sunku išskirti kažką. Tik kitą savaitę planavome susitikti pas ją svečiuose, kalbėjome, kad reikia suvalgyti cepelinų. Taip ir nesusitikome“, – sako vyras.

Patį jos draugą žinia apie netektį pakirto netikėtai:

„Kiek žinau, su jos sveikata paskutiniu metu buvo viskas tvarkoje. Man tai buvo absoliučiai netikėta žinia – ji puikiia jautėsi ir negaliu iki šiol patikėti, kad jos nebėra. Kiek žinau, tai ji puikiai jautėsi.“

Bene 15 metų Ireną pažinojo ir dar vienas dizaineris Egidijus Rainys.

„Labai sunku dabar parinkti tinkamus žodžius… Ji linksmas, pozityvus, draugiškas, itin ištikimas žmogus, kompanijos siela. Man šiandien visą dieną galvoje paskutinis mūsų pokalbis, vykęs penktadienį, skamba. Ji sakė, kad viskas gerai, turime gyventi, džiaugtis gyvenimu. Jos pozityvumas užkrėtė ir užbūrė. Ji buvo tiesiog lyderė“, – portalui tv3.lt sako jis.

Taip pat jis sako buvęs šokiruotas dėl šios žinios, nes moteris buvo sveika.

„Visiškai netikėtai mane pasiekė žinia. Vakar dar turėjome su ja susitikti dėl mūsų naujų kūrybinių projektų. Audiniai parinkti jau buvo, aš jos laukiau, bet taip ir nesulaukiau atvažiuojančios… Tik po poros valandų sužinojau skaudžią žinią…“ – teigia jis.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer