Paaiškėjo, kaip Ukrainoje mirė garsus modelis: šeima nesulaiko ašarų

Ukrainoje žuvo buvęs brazilų modelis ir elitinė snaiperė, kai per bombardavimą užsidegė bunkeris, kuriame ji tuo metu buvo.

Apie buvusio modelio Thalitos do Valle mirtį pranešė jos gedinti šeima. Moteris žuvo kovodama su Rusijos okupantais Ukrainos rytuose esančiame Charkovo mieste.

Žuvo kilus gaisrui bunkeryje

Patvirtinta, kad buvęs brazilų modelis ir elitinė snaiperė Ukrainoje mirė uždususi, kai bunkeris, kuriame ji slėpėsi, užsidegė per bombardavimą, rašoma themirror.co.uk. Teigiama, kad jos draugas ir tautietis 40 metų Douglas Burigo žuvo bandydamas ją išgelbėti.

Jos brolis Theo Rodrigo Vieira pasakojo vietinei žiniasklaidai: „Mums buvo pranešta apie viską, kas įvyko. Buvo viena po kitos vykdomos atakos ir batalionas buvo padalytas. Thalita nuėjo į bunkerį, kuriame jau buvo kilęs gaisras.“

Jos brolis sakė: „Thalita visada dalyvavo humanitarinėse misijose su užsienio legionu kurioje nors šalyje arba čia, Brazilijoje. Ją visada jaudino jausmas, kad ji gelbsti gyvūnus ir žmones.“

Jis pridūrė: „Mano sesuo visada buvo taiki, progresyvi. Ginklai yra konteksto, karo dalis, bet ji gelbėjo gyvybes, gelbėjo gyvūnus. Ji niekada neskatino jaunų žmonių imtis ginklų. Ji buvo taikus žmogus.“

Vietos žiniasklaida pranešė, kad ji dalyvavo keliose gyvūnų apsaugos iniciatyvose Brazilijoje. Ji taip pat savanoriavo kaip gelbėtoja po užtvankos nelaimių Marianoje 2015 m. ir Brumadinho 2019 metais.

Ankstesniuose pranešimuose buvo rašoma, kad Thalita treniravosi kaip snaiperė su „Peshmerga“ (kurdų karinės pajėgos autonominiame Irako Kurdistano regione) Irake ir priešakinėje linijoje kovojo su „Islamo valstybe“. Pranešama, kad ji studijavo teisę ir, būdama 18 metų, taip pat dirbo modeliu.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer