Paaiškėjo, kas tapo naująja „TV pagalbos“ komandos nare: „Esu tokia, kuriai nėra svetimo skausmo“

Paskelbus apie naujojo „TV pagalbos“ nario paieškas, žmonės atsiliepė iš įvairiausių Lietuvos kampelių – prie jau daugybę metų transliuojamos TV3 laidos prisijungti norėjo visi tie, kurie yra neabejingi kito skausmui, o didžiausia misija savo gyvenime laiko siekį padėti kitiems.

Būtent tokia yra ir Toma Arcišauskaitė-Lukošienė – naujoji „TV pagalbos“ narė, įveikusi galybę konkurentų, ir jau šiandien, lapkričio 7-ąją, pirmąkart pasirodysianti populiarioje laidoje.

T. Arcišauskaitė-Lukošienė neslepia – televizijoje gausu nemažai ją žavinčių dalykų.

Tai – ir netikėtumo faktorius, padažnėjęs širdies ritmas ar sveikas azartas, kad viskas pavyktų puikiai.

„O „TV pagalboje“ prie viso to dar prisideda ir galimybė iš tiesų padėti žmonėms išspręsti įvairias problemas ar atsakyti į jiems rūpimus klausimus. Ar gali būti kas nors nuostabesnio?“ – sako naujoji komandos narė.

Iššūkiai Tomos gyvenime – ne naujiena. Tačiau, jei įprastai daugumai jų moteris ryžtasi pati, šįkart užpildyti anketą tapti naująja gelbėtoja ją pastūmėjo seserys.

„Turiu pačias nuostabiausias pasaulyje seses, iš kurių viena – itin aktyvi mano „karjeros konsultantė“. Vieną dieną ji atsiuntė nuorodą į „TV pagalbos“ naujo komandos nario paieškos anketą, su prierašu „Tu turi tai padaryti“. Iš pradžių, neslėpsiu, spyriojausi. Ne todėl, jog nenorėjau – tiesiog realiai įvertinau savo galimybes rungtyniauti su neįsivaizduojamu kiekiu kandidatų ir pabūgau. Tačiau, kai man trūksta pasitikėjimo savimi, sesės prie mano turimo rezervo visada prideda maksimumą. O juk nuvilti negaliu… Taip užpildžiau anketą, tačiau tikrai nesitikėjau tokios sėkmės!“ – šiandien šypteli ji.

Naująja komandos nare Tomai pavyko tapti ir dėl tokių savybių, kurių suvaidinti neįmanoma – atvirumas ir nuoširdumas.

„Esu labai empatiška. Kitų žmonių išgyvenimai – džiaugsmai ar vargai – mane visuomet paliečia. Labai. Nuo vaikystės esu tokia, kuriai nėra svetimo skausmo. Ir jeigu kažkam reikia paguodos, pagalbos – esu šalia“, – pasakoja ji.

Taip pat Toma turi ne vieną kitą kozirį. Vienas iš jų – tai, kad laisvai geba kalbėti žemaitiškai!

„Esu 50 proc. žemaitė ir 50 proc. suvalkietė, tad manyje dera šių regionų ryškiausios savybės – atkaklumas, užsispyrimas (gerąja prasme), nuoširdumas, dosnumas (taip, taip, suvalkiečiai yra dosnūs) ir noras, kad žmonėms gyventi būtų gera“, – atvirauja T. Arcišauskaitė-Lukošienė.

Būtent tokiomis gerų žmonių savybėmis pasižymi ir laidos senbuviai. Juos, anksčiau stebėdama tik per ekraną, Toma jau pradėjo laikyti savais, artimais žmonėmis.

„Mano naujoji „šeima“ – puikūs ir nuoširdūs žmonės, atsidavę savo darbui profesionalai. Man iš jų tik mokytis!“ – šypteli ji.

Ir nors patirties televizijoje Toma jau turi – anksčiau yra dirbusi tiek regioninės televizijos žinių laidos, tiek ir diskusijų laidos vedėja – ji įsitikinusi, kad su naujuoju darbu ateis ir ne vienas rimtas iššūkis.

Iš jų gebėjimą prisibelsti į kiekvieno širdį moteris laiko didžiausiu.

„Norisi rasti geriausius sprendimus abiem pusėms – ne tik tam žmogui, kuris į mus kreipiasi. Kiekviena istorija – ne vieno žmogaus, turinti įvairiapusių aplinkybių. Norisi, kad laidos herojai atsivertų ir priimtų pagalbą, kurios jiems tuo metu reikia“, – sako ji.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer