Mirė serialo „CSI: Majamis“ aktorius Evanas Ellingsonas: vyrui tebuvo 35-eri

Eidamas 35-uosius metus mirė aktorius Evanas Ellingsonas, geriausiai žinomas dėl vaidmens 2009 m. filme „Mano sesers sargas“.

E. Ellingsonas buvo rastas negyvas savo gyvenamosios vietos Kalifornijoje miegamajame, sekmadienį, lapkričio 5 d., 11.31 val. Jo mirties priežastis kol kas nenustatyta, skelbia portalas „People“.

E. Ellingsono tėvas portalui TMZ pasakojo, jog aktorius kovojo su priklausomybėmis ir mirė būdamas blaivybės namuose.

Vienas įsimintiniausių Ellingsono vaidmenų buvo Jesse 2009 m. dramoje apie vėžį „Mano sesers sargas“, kurioje kartu su juo vaidino Cameron Diaz, Alecas Baldwinas, Abigail Breslinas ir Jasonas Patricas.

E. Ellingsonas, kuris ekrane nesirodė daugiau kaip 10 metų, seriale „CSI: Majamis“ vaidino Davido Caruso leitenanto Horatio Caine’o sūnų.

Aktorius užaugo La Verne, Kalifornijoje, kartu su trimis broliais ir buvo atrastas riedlenčių parke, kur gavo pasiūlymą nusifilmuoti „Vans“ kompanijos reklamoje.

Dėl savo charizmos ir talento vėliau jis gavo pasiūlymą nusifilmuoti trumpametražių filmų trilogijoje, kur vaidino specialiai jam sukurtą personažą, o dar vėliau gavo daugiau vaidmenų.

2009 m. reklamuodamas filmą „CSI: Majamis“ Ellingsonas laikraščiui „The Philippine Star“ sakė: „Niekada neturėjau vaikystėje daug laiko savo draugams. Tačiau mano vaikystė buvo šauni. Buvau užsiėmęs tuo, ką mėgstu. Nesigailiu, nes anksti atradau savo aistrą aktorystei.“

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer