Šaukimo į kariuomenę sulaukęs rusų atlikėjas nualpo tiesiog scenoje

Rusijos atlikėjas „Xolidayboy“ buvo išvežtas į ligoninę po to, kai apalpo scenoje. Medikai nustatė jam vegetacinę disfunkciją ir paguldė į ligoninę. Prieš pat koncertą jis sulaukė šaukimo į kariuomenę.

Stavropolyje (Rusija) į ligoninę buvo paguldytas atlikėjas „Xolidayboy“ – jis apalpo koncerto metu. Išvakarėse jam tiesiog oro uoste buvo įteiktas šaukimas į kariuomenę. „Baza“ pažymima, kad medikai nustatė Ivanui Minajevui depresyvaus elgesio požymius, vegetacinės (autonominės) nervų sistemos disfunkciją.

Paties atlikėjo teigimu, narkotinių medžiagų jis nevartojo, medikai jo būklę apibūdino kaip „vidutinio sunkumo“, I. Minajevo elgesį vadino depresyviu.

Tikėtina, kad atlikėjo emocinė ir fizinė būklė galėjo pablogėti po to, kai jis tik atskridęs į Mineralinių Vandenų oro uostą sulaukė pareigūnų dėmesio, kurie jam įteikė šaukimą į kariuomenę.

Keliomis dienomis anksčiau „etatinė skundikė“ Rusijoje – Jekaterina Mizulina (vyriausybinės organizacijos „Saugaus interneto lyga“ vadovė, Rusijos parlamentarės Jelenos Mizulinos dukra) – surašė pareiškimą policijai dėl I. Minajevo ir kvietė koncertų organizatorius atšaukti jo pasirodymus. Vienai iš pagrindinių Rusijos cenzorių užkliuvo keli „Xolidayboy“ pasisakymai, kuriuose jis save vadino ukrainiečiu (I. Minajevas iš tiesų yra gimęs Sevastopolyje, – red. past.) ir pergyveno dėl Rusijos įvykdytos Krymo aneksijos.

I. Minajevo prodiuserė pareiškė, kad jie rašys pareiškimą prieš pačią J. Mizuliną, kuri „užsiima atlikėjų persekiojimu savo populiarumo vardan“.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer