Paauglių grupė „NeTobulos“ perdainavo visiems žinomą dainą: suvirpins širdį

Visai neseniai muzikos padangėje sužibo nauja paauglių grupė „NeTobulos“. Naujųjų metų proga merginos klausytojams dovanoja nauju ritmu suskambusią visiems labai gerai žinomą dainą „Angelas baltas“. Šis muzikinis kūrinys atskleidžia ne tik grupės kūrybinį potencialą, bet ir pristato naują akustinį atgarsį gerai žinomam, kažkada topų viršūnes užkariavusiam, hitui.

Nauji metai, tai lyg naujo etapo pradžia, kur kiekvienas gali susikurti naujus tikslus, siekius ir bandyti juos įgyvendinti, kaip sako merginos: „nebūtina viską atlikti tobulai, svarbiausia bandyti, o bandant tikrai atrasite gerų rezultatų“. Šiuo metu ypač populiaru prisiminti ir atgaivinti šiek tiek pamirštas dainas, todėl merginos, išgirdusios dainą „Angelas baltas“ net nesuabejojo, kad tai būtent ta daina, kurią nori atlikti naujai, rašoma pranešime žiniasklaidai.

„Jaukumas, ramybė, tyrumas – trys žodžiai apibūdinantys mano mintis skambant šiai dainai. Tai lyg stebuklingi žodžiai, magiški natų skambesiai, vedantys į pasakišką jausmų kupiną šalį. Daina „Angelas baltas“ suvirpina širdies gelmes, atveria akis, priverčia pasinerti į dainą ir jos klausyti. Klausydama dainos aplinkui jaučiu gėrį, pasaulis atrodo toks nuoširdus ir svajingas“, –  savo emocijomis dalijasi grupės narė Vesta.

Išskirtinis klipo filmavimas

„Šios dainos klipo filmavimas man buvo kažkas ypatingo. Tai buvo išskirtinės emocijos ir kitokia patirtis. Ši daina man reiškia labai daug, ji parodo ir išreiškia daug skirtingų jausmų, pavyzdžiui: graudulį, ramumą, supratingumą“, – pasakoja Gabrielė.

„Tik išgirdusi originalią versiją, supratau, kad ji bus labai jausminga. Atliekant ją užplūsta emocijos, tačiau jos dar labiau padeda įsijausti į dainos atlikimą. Nors muzika šiek tiek pakito, tačiau daina išliko jautri, graži, šviesi. Labai tikiuosi, kad ji vėl pakerės klausytojų širdis“, – mintimis dalijasi Augustė.

Originali versija išleista prieš 20 metų 

Pirmoji originali dainos versija buvo išleista 2003 metais. Daina tapo hitu ir padėjo išgarsėti tuo metu švelnaus balso savininkei Tajai. Albumas „Angelas baltas“ tapo auksiniu, o pati atlikėja pelnė metų atlikėjos apdovanojimą.

„Esame labai laimingos, kad Taja mumis pasitikėjo ir leido jos kūrinį atlikti naujame skambesyje. Tad naujų metų proga dovanojame jums ne tik naujai atgimusią dainą „Angelas baltas“, bet ir muzikinį klipą, kuris kaip ir pats kūrinys yra kupinas estetikos, švelnumo ir lengvumo“, – sako nuoširdžiausias šypsenas siunčiančios grupės „NeTobulos“ narės Vesta, Augustė ir Gabrielė. 

www.tv3.lt

Site Footer