Pamačius, ką porelė veikia kopose, Zita bėgo neatsisukdama: „Visai gėdos neturi“

„Žinau, kad lietuviai ypač nemėgsta besiskundžiančių viešai, tačiau šio mano laiško nelaikykite nusiskundimu. Priešingai, galbūt tai puiki tema diskusijai. Šį savaitgalį praleidau pajūryje ir ten pamačiau tokį vaizdelį, kuris mane privertė nurausti iš gėdos“, – rašo naujienų portalui tv3.lt laišką atsiuntusi skaitytoja Zita.

Esu moteris amžiuje, gyvenime esu mačiusi tikrai visko. Tačiau stengiuosi visada neatsilikti nuo jaunesnės kartos. Anūkų paprašiau mane išmokyti naudotis kompiuteriu, išmaniuoju telefonu, kasdien domiuosi, kas vyksta mūsų pasaulyje.

Nepykite, tačiau prie vieno dalyko aš vis dar nesu pripratusi, tai jaunimo jausmų demonstravimo viešai. Iki šiol labai nemalonu praeiti parke pro porelę, kai ant vaikino kelių sėdi mergina.

Mes su vyru nugyvenome drauge keturiasdešimt metų, tačiau niekada nesu viešai jam sėdėjusi ant kelių ar aistringai bučiavusis į lūpas prie kitų žmonių. Juk meilė tuo ir žavi. Tai dviejų žmonių tarpusavio ryšys, tad kodėl visas intymias detales reikia rodyti viešai?

Štai, šį savaitgalį praleidau pajūryje. Ramiai sau vaikščiojau pajūriu. Staiga pamačiau labai gražią kopą, kuri mane pakerėjo, o prie jos buvo ir nedideli laipteliai. Nutariau užlipti laiptais ir pasigrožėti atsiveriančiu horizontu.

Užtiko porelę kopose

Užlipusi staiga išgirdau keistus garsus. Pasisukus pro krūmų tarpą pamačiau, ką ten veikia jauna porelė. Kūnu nuėjo toks gėdos jausmas! Tikriausiai jau ir patys supratote, kad porelė kopų apsuptyje užsiiminėjo intymia meile… Na, argi tikrai to reikia? Aš jau nekalbu apie visas bakterijas, smėlį ir nešvarumus. Juk tokie veiksmai turėtų būti atliekami namuose, o ne viešai!

Mane toks reginys ir garsai taip sugėdino, kad laiptais skuodžiau net neatsisukdama… Norėjau kuo greičiau pabėgti nuo tokio gėdos jausmo.

Labai atsiprašau, bet turiu pasakyti, kad šiais laikais jaunimas neturi jokios gėdos, o gal net ir vertybių… Ar jūs su manimi nesutinkate?

Autorius: skaitytoja Zita

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer