Pamačius Šedžiaus ir Kvietkutės sūnaus krikštynų nuotraukas užkliuvo 1 detalė: „Pažiūrėkit patys“

„Žiūrinėjau Andriaus Šedžiaus ir Monikos Kvietkutės sūnaus krikštynų nuotraukas ir į akį krito vienas dalykas“, – rašo naujienų portalui tv3.lt laišką atsiuntusi skaitytoja Adelė.

Daugeliui užkliuvo krikštynose dalyvavusių moterų apranga, bet čia jau žanro klasika – reikia dėl kažko paloti.

O man kaip tik norisi visiems pasakyti, kad pažiūrėkit, mes čia turim puikų pavyzdį, kad ir po skyrybų vaikas vis tiek išlieka svarbiausias prioritetas.

„Pažiūrėkit patys“

Tikrai jau nepamenu, kada, bet žinau, kad jiedu – išsiskyrę. Bet pažiūrėkit patys į krikštynų nuotraukas – stovi vienas šalia kito, su šypsenomis veiduose, nes susitiko gražiai progai ne kaip išsiskyrę sutuoktiniai, o kaip savo sūnaus tėvai.

Kad daugiau išsiskyrusių tėvų būtų tokių, tai ir vaikai augtų laimingesni, nes kai kuriems kažkodėl atrodo, kad po skyrybų viskas, vaikas tampa nebe jų atsakomybe. Na taip neturėtų būti, sakykit, ką tik norit. 

Juk galima sutarti ir bendrauti, kad ir tik dėl vaiko, nes vis tik jis ir yra svarbiausias. Tiek ir tereikia – daryti viską, kad vaikas būtų laimingas, palaikyti ryšį su buvusiu sutuoktiniu, bent labai minimalų, klausimais, kurie liečia vaiką.

Ir čia tik vienas pavyzdys, jų galima rasti ir gerokai daugiau. Vaikų laimė, vis dėlto, turėtų būti aukščiau mūsų pačių įsitikinimų ar ego, jiems abu tėvai būtini kaip vanduo ar oras, tai ir būkim tuo vandeniu ir oru jiems.

Mylėkim savo vaikus, branginkim juos, saugokim ir niekas neturėtų stoti skersai kelio tarp tėvų ir vaikų, jų meilės ir rūpesčio.

Autorius: skaitytoja Adelė

www.tv3.lt

Site Footer