Pamačiusi, ką Radži koncerte išdarinėja gerbėjai, rėžė be gailesčio: „Užteks tylėti“

„Tiesiog pasibaisėjau, kai pamačiau, kaip Radži koncerte pradėjo elgtis jo gerbėja – net gėda apima dėl tokio svetimų žmonių elgesio“, – rašo naujienų portalui tv3.lt laišką atsiuntusi skaitytoja Ramunė.

Akys ant kaktos iššoka pamačius, kaip žmonės braunasi, lipa ant tos scenos, puola bučiuot vidury pasirodymų, tiesiog šlykštu, jokios pagarbos atlikėjui.

Tai ar čia kokia nors garbė taip pasielgti? Kad ir koks mylimas ar dievinamas atlikėjas, jis vis tiek visų pirma yra žmogus. Na juk niekam nebūtų malonu, jei einant gatvėje kas nors prieitų ir lįstų kabintis ant kaklo, bučiuotis.

„Gėda“

Tikrai juk galima palaukti, kol baigs pasirodymą, nulips nuo scenos, gal ateis susitikti su gerbėjais – aš taip įsivaizduoju pagarbų bendravimą su mylimu dainininku, aktorium ar dar kokiu žinomu žmogumi. Liežuvis nesiverčia tokių žmonių vadinti gerbėjais, jie tiesiog cirko artistai kokių reta

Bet tikriausiai ne veltui sako, kad įsileisk kiaulę į bažnyčią, tai ir ant altoriaus užsilips. Tikrai kiauliškai pasielgė, kam to reikėjo, kam taip išsidirbinėti? Dar apsauga išvedė nuo scenos… Gėda, tiesiog gėda, ką čia ir bepridurti.

Nesuvokiu, kas tokių žmonių galvose dedasi, gal ten tušti puodai skamba, kad nejaučia jokių ribų, ką nori, tą daro. Nesielkit taip, būkit žmonės, parodykit bent krislelį pagarbos, nes tik darot iš savęs cirką tokiais poelgiais.

Autorius: skaitytoja Ramunė

www.tv3.lt

Site Footer