Paninas kreipėsi į ukrainiečių aktorius gyvenančius Rusijoje: siunčią jiems žinutę

Nuo pirmųjų dienų, po plataus masto Rusijos invazijos į Ukrainą, prieš karą pasisakantis menininkas Aleksejus Paninas pasiuntė žinutę kolegoms.

Rusų aktorius Aleksejus Paninas išreiškė palaikymą Ukrainos žmonėms. Jis ne kartą ragino stabdyti karą, Rusijos garsenybes pasinaudoti žinomumu ir perteikti gerbėjams tikrą tiesą apie rusų okupantų žiaurumus. Dabar jis vėl kreipėsi į savo kolegas – aktorius. Paninas paklausė, kodėl jie tyli ir nieko nedaro, kad padėtų ukrainiečiams.

„Prieš dvi dienas jie bombardavo Kijevą. Vakar (birželio 27 d., – red.) Kremenčuge įvyko tragedija. Mano monologas dabar nueis į tuštumą, bet tylėti šiuo klausimu neįmanoma. Dabar kalbu apie aktorius. Kur jūs? Manote, kad jūsų balsas nieko nepakeis? Kaip jūs su tuo gyvenate? Kaip atsibundate, pažiūrite į veidrodį?“ – klausė Aleksejus.

Po tokių pareiškimų jo „Instagram“ paskyra buvo užblokuota. Aktorius prisipažįsta, kad prieš jį dirba visa botų ferma, kuri bando užčiaupti jam burną.

Savo vaizdo įraše Paninas taip pat išvardijo savo kolegas rusus, kurie gimė Ukrainoje, bet toliau tyli.

„Lydia Velezheva, jūs visada rėkėte, kad esate iš Kijevo, kad ukrainietiškos dainos pačios gražiausios. Kur tu? Polina Kutepova… Andrejus Fedorcovas, Aleksejus Nilovas… Suprantu, kad Michailas Boyarskis yra žlugęs žmogus… Bet jūs, vaikinai, kaip jūs su tuo gyvenate?Jūsų šalyje žudo žmones, o jūs tylite? Irina Petrovna Kupchenko, jūs taip pat esate iš Kijevo! Aš suprantu, kad kai jūsų vyras Vasilijus Lanovojus buvo gyvas, negalėjai atidaryti burnos ir ko nors pasakyti. Irina Petrovna, aš tavęs nesuprantu“, – komentavo Aleksejus Paninas.

Primename, kad visai neseniai rašėme apie Ispanijoje gyvenantį aktorių. Aleksejus Paninas pasakojo, kad viename Ispanijos bare trys rusai sumušė ukrainietį barmeną už pasitikimą žodžiais „Slava Ukraini“. Vyras piktai kreipėsi į savo tautiečius, patardamas jiems grįžti į Rusiją, jei kažkas nepatinka.

Aleksejus Paninas paskelbė vaizdo kreipimąsi savo asmeniniame „Instagram“ puslapyje. Aktorius pažymėjo, kad barmenas nereikalavo atsakyti į jo žodžius, o tik pasisveikino, rašo obrozovatel.com.

„Kaip sakoma, „rusų pasaulis“ atkeliavo ir į Ispaniją, į mūsų mažąją Torrevieją. Vos prieš porą dienų trys Rusijos „patriotai“ įėjo į barą ir sumušė ukrainietį barmeną vien dėl to, kad šis pasisveikino sakydamas: „Slava Ukraini“. Jis net nereikalavo jų atsakyti, pavyzdžiui, žodžiais „Gerojam slava“. Jis tiesiog tai pasakė“, – kalbėjo Paninas.

Tačiau rusai reagavo greitai ir atsiliepdami į frazę ėmė mušti ukrainietį rankomis ir kojomis. Aktorius piktinasi, nes jam atrodė, kad mažame Ispanijos miestelyje ir apskritai Europoje tokios neapykantos nėra. „Man atrodė, kad čia visi vieni kitus palaiko, rusai ir ukrainiečiai, kad čia nėra tokios neapykantos ir nacionalizmo“, – sakė jis.

Paninas paklausė „patriotiškai“ nusiteikusių rusų, kodėl jie atvyko į Europą, jei jiems nepatinka ukrainiečių buvimas. „Na, jei jums kažkas nepatinka, kodėl esat čia, Europoje? P*******t atgal į Rusiją ir palaikykit ten savo mylimo prezidento Putino politiką. Kokio velnio čia š**ą daryti? Arba jei esate tokie aktyvūs piliečiai, tai eikite į aikštę, aktyviai deklaruokite savo poziciją“, – reziumavo Paninas.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer