Parodė princų Harry ir Williamo netikrą sesę: apie ją daugelis net nežino

Ar žinojote, kad princas Harry ir princas Williamas turi retai minimą ir beveik visai nepastebimą netikrą seserį vardu Laura Lopes?

Nenuostabu, kad serialas „Karūna“ turi tiek daug sezonų – tiesiog begalę dalykų, kuriuos galima atskleisti apie šią šeimą, jos paveldėtojus, anūkus, proanūkius, o dabar ir provaikaičius. Tai mus sugrąžina prie Lauros. Kas ji yra? Ji – karalienės Camillos duktė.

Prieš pradėdama susitikinėti su karaliumi Karoliu III, Camilla buvo ištekėjusi už Andrew Parkerio Bowleso. Camilla ir Andrew susilaukė dviejų vaikų: Tomo Parkerio Bowleso ir meno kuratorės Lauros Lopes.

2006 m. Laura ištekėjo už buvusio „Calvin Klein“ modelio Harry Lopeso, ir nors dabar jo pareigų pavadinimas yra buhalteris, geriausiai jis apibūdinamas kaip labai prašmatnus žmogus. Harry Lopesas ne tik yra barono anūkas, bet ir susijęs su garsia ir turtinga Astorų šeima, rašo cosmopolitan.com.

Princai Harry ir Williamas turi netikrą sesę

Laura iš tikrųjų turi tris vaikus (mergaitę ir berniukus dvynius), bet jos dukra Eliza buvo pamergė Williamo ir Kate karališkosiose vestuvėse.

Kaip 2019 m. rašė laikraštis „The Express“, teigiama, kad karalius Karolis III, įžengęs į sostą, galėjo suteikti karališkus titulus savo įvaikiams, t. y. Laura, Karoliui III tapus karaliumi, galėjo turėti galimybę tapti hercogiene.

Karalienė Camilla aiškiai parodė, kad Laura yra svarbi jos gyvenimo dalis, specialiai įtraukdama Lauros nuotraukas už savo nugaros per interviu „Zoom“.

Kadangi Laura yra garsi Londono meno galerijų scenos veikėja, ji kartais pasirodo prašmatniuose renginiuose.

2019 m. Tomas interviu „Good Morning Britain“, kuriame jis sakė, kad jie nėra karališkosios šeimos dalis ir pridūrė: „Mano mama ištekėjo už jo. Ji yra jos dalis. Mes esame bendri vaikai. Mes esame tik šone.“

www.tv3.lt

Site Footer