Pasakė, kokie automobiliai Vokietijoje yra patys nepatikimiausi: ar tokį vairuojate ir jūs?

Vokiečių techninių apžiūrų centro atstovai sudarė sąrašą, kurie automobiliai Vokietijos rinkoje yra patys nepatikimiausi.

„Žinių radijo“ laidoje „Piko minutės“ žurnalistas Ramūnas Fetingis teigė, kad Vokietijos techninių apžiūrų centras „TUV. SUD“ paskelbė automobilių reitingą pagal tai, kiek trūkumų jie turi praeinant techninę apžiūrą.

Iš viso per mažiau kaip metus buvo tikrinama daugiau kaip 10 mln. įvairaus amžiaus automobilių.

Tarp automobilių, kurių amžius iki 3 metų, patys nepatikimiausi pasirodė „Tesla Model 3“, antroje vietoje „Dacia Logan“, trečioje – „Seat Alhambra“.

Kategorijoje tarp 4 ir 5 metų automobiliams daugiausiai trūkumų buvo nustatyta „BMW X5“, „BMW X6“ modeliams, antroje vietoje – Volkswagen Sharan, trečioje – „BMW 2“.

Tarp 6–7 metų amžiaus automobilių daugiausiai trūkumų, praieinant techninę apžiūrą, surasta „Dacia Dokker“ modeliuose, antroje vietoje „BMW 56“, trečioje „Dacia Duster“.

Techninės apžiūros negavo kas 5 automobilis

8–9 metų amžiaus kategorijoje daugiausiai trūkumų turi „Dacia Dokker“, „Fiat Punto“ ir „Dacia Logan“.

Kategorijoje tarp automobilių, kurių amžius 10–11 metų, nepatikimiausiais yra pripažinti „Renault Twingo“, „Dacia Logan“ ir „Renault Clio“. 

Seniausia kategorija – 12 ir 13 metų amžiaus automobiliai. Čia ir vėl nesublizgėjo „Dacia Logan“, „Renault Twingo“ ir „Nissan Quashqai“. 

Iš viso buvo patikrinta daugiau kaip 10 mln. automobilių ir techninės apžiūros negavo kas penktas, t.y. apie 20 proc. visų tikrintų mašinų.

Bendrai tarp visų nustatytų defektų dažniausias trūkumas yra – netvarkingai veikiantys žibintai, iš variklio skyriaus bėgantis tepalas ir netvarkinga stabdžių sistema.

www.tv3.lt

Site Footer