Pasiruoškite kaitrai: jau netrukus kai kur bus beveik 30 laipsnių

Ketvirtadienį Lietuvoje buvo debesuota su pragiedruliais, vietomis lijo. Artimiausią naktį lietaus debesys tirps, nyks, bet kur nors pietuose, pietryčiuose gali lyti iki pat ryto, praneša sinoptikai.

Tiesa, penktadienį kai kur bus sausa, dieną saulėta, bet vasariško lietaus galbūt su perkūnija iš pavienių debesų irgi bus.

Lietuvoje nusistovėjo klasikinei lietuviškai vasarai būdingi orai. Oro temperatūra irgi visiškai atitinka normą, paryčiais bus nuo maždaug 9 laipsnių šilumos Žemaitijoje iki 12 laipsnių šalies rytuose. Dieną, panašiai kaip ir vakar, sušils iki 19–21, kai kur 22 laipsnių šilumos.

Kitaip tariant, kol kas Lietuvoje klasikinė lietuviška vasara. Vyraus permainingas debesuotumas, ir naktį, ir dieną vietomis palis iš netvarkingai pasklidusių pavienių debesų. Naktį vietomis rūkas, dieną perkūnija. Naktį vyraus 9–12, dieną 19–22 laipsniai šilumos.

Šeštadienio naktį palis kai kur šalies vakaruose; dieną palis daug kur, bet lietus bus negausus. Daugiau palis šiaurinėje šalies pusėje. Pietuose bus sausiau. Naktį vyraus 9–11, prie jūros 13–15, dieną 19–21 laipsnis šilumos.

Sekmadienio naktį kai kur trumpai palis. Orai bus šiltesni – žemiausia temperatūra naktį 12–14 laipsnių šilumos. Dieną daug kur lietus, vietomis smarkus ir su perkūnija. Lietaus reikėtų tikėtis daugiausia šiaurinėje šalies pusėje. Ten kur lis, oras šils iki 18–20 laipsnių šilumos, kur nelis, tai yra šalies pietuose, šils iki 26–28 laipsnių šilumos.

Naktį į pirmadienį šiluma iš Lietuvos pasitrauks. Taip pat yra aišku, kad kitą savaitę orai bus labai permainingi, sako sinoptikai.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer