Rusų kario žinutė iš fronto: ten beprotnamis, visi pražilę jau iš baimės

Ukrainiečių žvalgybininkų perimtame pokalbyje rusų karys pripažino, kad fronte esantys jaučiasi patekę į beprotybę dėl gyvenimo nuolatinio apšaudymo sąlygomis. Jis taip pat paaiškino, kad rusų kariai Ukrainoje gyvena nuolatinėje baimėje, niekuo negalėdami pasitikėti.

Pašnekovas: Na ir kas ten naujo, papasakok.

Karys: Mūsiškiai ten jau iš proto kraustosi priešakinėse linijose.

Pašnekovas: Kodėl?

Rusų karys: Nes juos kiekvieną dieną bombina. Paprasčiausiai kiekvieną dieną taško. Atvažiavau ten, bl** į frontą, (kariai) atvažiavo jaunuoliais, o tapo diedais, na****. Antra, tai ten visi kaip kiškiai po urvus – tik kas nors sušvilpia ir viskas, fuk fuk visi tik. Jeb**, kiškiai jiems ten pavydėtų.Pašnekovas: Paseno ten vaikinukai?

Rusų karys: Ten beprotnamis. Ten visiškas beprotnamis. Tu įsivaizduok, na**** b***, ten paprasčiausiai 24/7 bombarduoja. Ten kur jie yra, tai žiaurūs mūšiai vyksta. Bet kas jie tokie, ką jie ten veikia. Gal jie naktį pi** mus, o dieną gal jie taikūs gyventojai ir sėdi mašinoje, čia išvis niekuo negalima pasitikėti. Gali babcė kokia eiti su pyragėliais, o naktį tai ugnį koreguojantis pulkininkas.

Pašnekovas: Taip, bet aš turiu omenyje, kad iš mūsų (Rusijos) pusės jokių puolamųjų veiksmų nėra.

Rusų karys: O prasmė kokia? Jie įsikasę, tu atvažiuosi – jie tave išp** iš apkasų.

Pašnekovas: Ta prasme, įsikasę? Jie ten ką, po žeme sėdi?Rusų karys: Taip, tie žmonės ten ji*** 8 metus kariavo. Ruošėsi šitam karui na****. Jie ten tokias pozicijas ji*** turi, kad Hitleris b*** pavydėtų.

Pašnekovas: Tai reiškia reikia padaryti, kad jie ten po žeme ir pasiliktų.Rusų karys: Tai skambtelk Volodkai ir pasakyk. Kad tu suprastum (situaciją), tai pas mus pilotai bijo skraidyti, na*** pi*** tavo mamą. Tai savi numuša, na****, tai svetimi.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer