Pasišildėme ir užteks: savaitgalį laukia permainingi orai

Orus Europoje rytoj lems dvi didelės aukšto slėgio sritys ir žemas slėgis šiaurėje bei pietuose. Per Baltijos valstybes rytoj nusidrieks atmosferos fronto debesų juosta, į rytus ir į vakarus nuo jos bus saulėta.

Labai karšta rytoj bus Apeninuose ir Balkanų šalyse. Tuo pat metu iš šiaurės vakarų atplaukia gaivūs orai.

Romoje rytoj gražūs orai ir 37 laipsniai karščio, Barselonoje irgi daug saulės ir 30 laipsnių karščio. Paryžiuje saulėta ir 24 laipsniai, Londone saulėta ir 23 laipsniai šilumos. Berlyne debesuota su pragiedruliais ir 24 laipsniai, Varšuvoje debesuota, lietus ir 23 laipsniai šilumos.

Lietuvoje artimiausią naktį vyraus giedras arba labai menkai debesuotas dangus. Paryčiais ims niaukstytis prie jūros. Ryto valandomis ten pradės lyti. Dieną lietaus debesų juosta nukeliaus per visą šalį, todėl kurį laiką lis visur, vietomis smarkiai ir su perkūnija bei smarkesnio vėjo gūsiais.

Dabar pats Lietuvą uždengęs oras yra labai šiltas, todėl ir artimiausia naktis bus labai šilta – žemiausia temperatūra paryčiais bus apie 18–20 laipsnių. Rytoj šalies rytinėje dalyje iki lietaus oras kais iki 28–30 laipsnių, ten, kur lyti baigs, bus apie 18–20 ar 21 laipsnis šilumos.

Kitaip tariant, rytoj – permainų diena. Artimiausia naktis dar menkai debesuota, sausa ir labai šilta – žemiausia temperatūra bus apie 18–20 laipsnių. Dieną kurį laiką lis visur, vietomis smarkiai ir su perkūnija. Prieš lietų kais iki 28–30 laipsnių, po lietaus liks maždaug 18–20.

Sekmadienį lietaus tikimybė menka, žemiausia temperatūra naktį apie 11–13, prie pat jūros 15–17 laipsnių, aukščiausia temperatūra dieną bus gaivūs ir malonūs 20–22 laipsniai šilumos. Pirmadienį kai kur truputį palynos. Žemiausia temperatūra naktį bus apie 10–12, prie pat jūros 14–16 laipsnių, aukščiausia dieną – tie patys 20–22 laipsniai šilumos.

Vėliau kitą savaitę orai bus šiltesni.

Ką gi, pasišildėme ir užteks, gero po truputį.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer