Paskelbti „Eurovizijos“ vedėjai: tarp jų – Ukrainos žvaigždė

Po kelis mėnesius trukusių spekuliacijų patvirtinti 2023 m. „Eurovizijos“ vedėjai. Graham Norton, Alesha Dixon, Hannah Waddingham ir Ukrainos žvaigždė Julia Sanina ves 2023 m. „Eurovizijos“ dainų konkursą Liverpulyje šių metų gegužę.

Pranešama, kad moterų trijulė ves pusfinalius, o Grahamas kartu su Alesha, Hannah ir Julia ves finalą, rašo BBC.

Gandai apie Liverpulio dainų konkurso vedėjas sklando nuo spalio mėnesio. Buvo siūlomi tokie vardai kaip Rylan Clark ir AJ Odudu bei ukrainiečių vedėjas Timuras Mirošničenka. Tačiau dabar gerbėjai gali šiuos gandus nutildyti.

„Tai vienas didžiausių muzikos festivalių pasaulyje. Tačiau šiemet, galbūt labiau nei bet kada anksčiau, man didelė garbė stovėti petys į petį su Ukraina, šalimi, kuri yra tokia stipri ir vieninga“, – komentavo viena iš vedėjų H.Waddingham.

Dar viena vedėja, dainininkė Alesha Dixon pridūrė: „Gyvoms transliacijoms ir jų laukimui tiesiog neįmanoma prilygti. „Eurovizija“ suteikia šį jaudulį, kūrybiškumą ir talentą dideliu, pasauliniu mastu.“

Džiaugsmo neslėpė ir karo tebesiaubiamos šalies Ukrainos dainininkė Julia Sanina. „Labai džiaugiuosi galėdama pristatyti Ukrainos kultūrą ir kūrybiškumą bei padėti surengti šou, kuriuo didžiuosis mano šalis. Nekantrauju atvykti į Liverpulį ir susitikti su gerbėjais bei visa „Eurovizijos“ šeima“, – sakė ji.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer