Paskutiniame Irenos Marozienės interviu – jautrūs ir lemtingi žodžiai

Lietuvą antradienį sukrėtė netikėta žinia, kai staiga mirė 63 metų puikiai žinoma verslininkė, restorano „Amatininkų užeiga“ savininkė Irena Marozienė. Daugelis negalėjo patikėti, kad tokia energinga ir visada besišypsanti moteris taip greitai išėjo Anapilin.

Visuomet puikios nuotaikos nestokojanti moteris restoranų versle sukosi daugiau nei 30 metų. Mirties priežastis kol kas nėra žinoma ir skelbiama, bet daugelis gyventojų spėlioja, kas galėjo nutikti.

Viename paskutinių interviu, kuris vyko prieš mėnesį, laidai „Sveikas rytojus“ I. Marozienė iš širdies pasakojo, kaip ji jaučiasi, kas yra svarbiausia gyvenime, kad galėtum džiaugtis. Kviečiame aukščiau pažiūrėti ir jos paskutinį interviu.

„Gyvenime buvo visko“

Visada energinga ir optimistiška I. Marozienė laidoje pabrėžė, jog atėjus brandai, moteriai svarbiausia yra pagarba sau ir sveikata.

„Per gyvenimą turėjau keletą gana sudėtingų operacijų, viena jų – stuburo, po kurios pusę metų negalėjau vaikščioti.

Gyvenime buvo visko, tačiau pagrindinė paslaptis yra susitvarkyti su savo galva. Kaip bebūtų blogai, tu turi dirbti su savimi, visų pirma ne su savo išvaizda, o su savo galva“, – kalbėjo I. Marozienė.

Vieną paskutinių I. Marozovienės interviu žiūrėkite čia:

Verslininkė išskyrė, jog net ir užklupus sunkumams, labai svarbu yra dirbti su savimi ir nepasiduoti.

„Džiaugiuosi, jog sulaukiau tiek metų – daug kas nesulaukia tiek, kiek aš turiu. Tai ir reikia švęsti!“, – sakė moteris.

Pasakė, ką svarbu padaryti kartą metuose

Moteris prabilo ir apie menopauzės eigą. I. Marozienė pasakojo esanti jauniausia iš keturių seserų ir sakė, jog geriausias pamokas bei patarimus ji gavo iš vyresnių seserų.

„Prasidėjus menopauzės laikotarpiui, pasiskambinau sesėms ir, pasirodo, mūsų šeimos moterys nesusidūrė su dažnai menopauzės metu iškylančiais sunkumais. Nebuvo jokio prakaitavimo, nepriaugau papildomo svorio“, – pasakojo verslininkė.

Su amžiumi organizmas keičiasi. Geras posakis: atsikeli po 40-ties, jei nieko neskauda – tai numiręs“, – pašmaikštavo I. Marozienė.

„Organizmas sensta natūraliai – kartais tam įtakos turi likimas, genetika. Labai svarbu kartą metuose eiti pasidaryti organizmo „techninę apžiūrą“. Moterims būtina apsilankyti pas ginekologą, krūtų specialistą, atlikti kraujo tyrimus, vidaus organų echoskopiją. Jei to nedarai, gali būti siurprizų“, – sakė I. Marozienė.

Verslininkė pasakojo, jog pajutusi papildų stygių kliaujasi net dviejų skirtingų specialistų nuomonėmis.

„Paklausiusi gydytojų rekomendacijų, dar pasikonsultuoju su vaistininku. Paklausiu ir renkuosi tą variantą, kuris sutampa. Manau, jog labai svarbu yra pasikliauti specialistais“, – kalbėjo I. Marozienė.

Apie I. Marozienės mirtį antradienį pranešė vėlionės dukra.

„Visada buvo vakarėlių siela, todėl atsisveikinimas bus tik artimųjų rate, kur pakelsime taurę, kaip mama ir norėjo. Visi kas nori atsisveikinti užsukite kada į Amatininkus, pakelkite taurę, prisiminkite, jai tai būtų patikę“, – rašoma feisbuke.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer