Paslaptingai dingusios 9-metės istorija – ieško šimtai žmonių, pakelti dronai: liudininkė pranešė apie automobilį ir klykiantį vaiką

Kaune šimtai žmonių ieško sekmadienio vakarą dingusios devynmetės. Tiek naktį, tiek šiuo metu prie paieškos jungiasi gausios gyventojų pajėgos, šukuoja apylinkes, nepabūgę šalčio. Šiuo metu peržiūrinėjami vaizdo įrašai, padėsiantys patvirtinti arba paneigti, kad mergaitė galėjo būti pagrobta, kaip teigia liudininkai.

Devynmetė Agota R. sekmadienį apie 16:30 val. išėjusi iš namų turėjo vykti autobusu link „Girstučio“ kultūros ir sporto centro Kaune pirkti baterijų, tačiau parduotuvės nepasiekė. Jos paskutinė garantuota žinoma vieta – autobusų stotelė Chemijos gatvėje.

Gyventojai kelia dronus, padeda ieškoti su termovizoriais. 

Yra liudininkų, kurie teigia matę mergaitę, kaip ją vyras įsisodino į automobilį. 

„Mano mama matė Chemijos gatvės paskutinėje stotelėje mergaitę ir vyrą, pro juos praėjo 17 val. Kai praėjo, išgirdo garsiai rėkiant mergaitę, tada bėgo atgal, bet nespėjo, automobilio jau nebebuvo, policijai pranešta“, – rašo liudininkės dukra.

Ji daugiau detalių neatskleidžia, nes informacija perduota policijai, kuri – tiriama.

Visi norintys prisidėti prie paieškos jungiasi „Facebook“ grupėje „Agotos paieška“.

Intensyvi paieška vyko visą naktį

Policija socialiniuose tinkluose rašo, kad Agotos paieška Kaune intensyviai vyko visą naktį – kartu su pareigūnais dirbo Lietuvos Raudonasis Kryžius / Lithuanian Red Cross savanoriai,

„Tikrintos ir tikrinamos ne tik įvairios teritorijos, peržiūrinėjami vaizdo įrašai, padėsiantys patvirtinti arba paneigti gautą informaciją, kad nepilnametė apie 17 val. matyta stotelėje su vyru šalia neaiškios markės automobilio.

Kol kas pareigūnai neatmeta jokios versijos ir dar kartą prašo tų, kurie galbūt vakar vakare nepamatė prašymo, visus važiavusius Kaune, Chemijos g., laikotarpiu nuo 16.20 val. iki 17.20 val. peržiūrėti registratorių vaizdo įrašus“, – rašoma Lietuvos policijos įraše.

Panaši informacija pateikiama ir Kauno policijos įraše.

„Agotos paieška Kaune intensyviai vyko visą naktį – kartu su mūsų pareigūnais dirbo Lietuvos Raudonasis Kryžius / Lithuanian Red Cross savanoriai, dešimtys, o gal net šimtai, neabejingų gyventojų, nepabūgusių nakties tamsos ir šalčio.

Tikrintos ir tikrinamos ne tik įvairios teritorijos, peržiūrinėjami vaizdo įrašai, padėsiantys patvirtinti arba paneigti 22.45 val. gautą informaciją, kad nepilnametė apie 17 val. matyta stotelėje su vyru šalia neaiškios markės automobilio.

Kol kas pareigūnai neatmeta jokios versijos ir dar kartą prašo tų, kurie galbūt vakar vakare nepamatė prašymo, visus važiavusius Kaune, Chemijos g., laikotarpiu nuo 16.20 val. iki 17.20 val. peržiūrėti registratorių vaizdo įrašus“, – rašo Kauno policija.

Nepilnametė sekmadienį iš namų esančių Kaune, Trešnių tak., išėjo ir iki šiol negrįžo.

Išeidama vilkėjo juodas kelnes, spalvotą striukę (juoda, melsva, alyvinė).

Asmenis, žinančius nepilnametės buvimo vietą, ją mačiusius ar galinčius suteikti bet kokios reikšmingos informacijos, prašome kreiptis į Kauno apskr. VPK pareigūnus telefonu 8 700 60600 arba skubios pagalbos telefonu 112.

www.tv3.lt

Site Footer