Pergalinga diena – Ukraina skelbia smogusi dviem rusų vadovybės postams

Ukrainos ginkluotosios pajėgos praneša sudavusios sėkmingą smūgį Rusijos kariams ir technikai šalies pietuose.

Kaip skelbiama naujausiame operacinės vadovybės „Pietūs“ pranešime, per dieną Ukrainos aviacija surengė 10 smūgių: tris iš jų – iš sraigtasparnių ir septynis – iš bombonešių ir naikintuvų.

Penki smūgiai nutaikyti į Rusijos įtvirtinimus, tris kartus – į karius ir techniką Chersono srityje, du kartus – į amunicijos sandėlius Mykolajivo ir Chersono srityse.

Kaip skelbia OV „Pietūs“, per dieną Ukrainos „raketų ir artilerijos padaliniai atliko daugiau nei 200 ugnies misijų“, per kurias pavyko nukauti 111 rusų karių, haubicą „Msta-B“, du savaeigės artilerijos ir minosvaidžių pabūklus „Nona-S“, bepilotį orlaivį, 13 šarvuočių ir kitų transporto priemonių.

Taip pat „patvirtinta, kad buvo sunaikintas vadovybės ir vadovybės bei stebėjimo postas, dar šeši šaudmenų sandėliai Chersono, Berislavo ir Kachovo srityse.

Ukrainos ginkluotosios pajėgos skelbia nuo karo pradžios nukovusios bent 38 750 Rusijos karių.

Taip pat Ukrainos kariai sunaikino 221 lėktuvą, 188 sraigtasparnius, 1700 tankų, 3905 šarvuočius, 856 artilerijos pabūklus, 250 raketų sistemų, 15 laivų, 2757 mašinas, 703 bepiločius orlaivius, 113 priešraketinės gynybos sistemų, 4 mažo nuotolio balistinių raketų sistemas, 70 specialiosios įrangos vienetų bei 167 sparnuotąsias raketas.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer