Po pertraukos sugrįžusius „Auksinius svogūnus“ stebėjo rekordinis žiūrovų skaičius

Legendiniai humoro apdovanojimai „Auksiniai svogūnai“ į ekranus po ketverių metų petraukos grįžo su trenksmu. Tradiciškai balandžio 1-ąją TV3 televizijos transliuotas renginys sulaukė rekordinio žiūrovų susidomėjimo. „Auksinius svogūnus“ stebėjo net 52,1% žiūrovų, tuo metu buvusių prie ekranų, o iš viso renginį pasižiūrėjo beveik milijonas žiūrovų.

„Viskas taip, kaip ir buvo planuota – „Auksiniai svogūnai“ su rekordiniais auksiniais reitingais! – žiūrovų susidomėjimu džiaugėsi renginio prodiuseris Arūnas Valinskas. – Puikiai jautėsi, kad ne tik publika salėje ar žiūrovai prie TV ekranų buvo pasiilgę šio renginio, bet ir atlikėjai buvo išsiilgę tokios linksmos progos pakvailioti ir pašėlti scenoje, lyg būdami vaikai. Puiku, kad ta nuoširdi jų energija nuo scenos pasklido po šimtus tūkstančių namų per Šv. Velykas.“

Humoro šventei tradiciškai dirigavo Arūnas Valinskas ir Justinas Jankevičius. Ceremonijoje buvo paskelbta dešimt nominacijų, o jų laureatams skirtos „Auksinių svogūnų“ statulėlės.

„Metų verslininku“ tapo šalies savivaldybių ir parlamento narių išlaidas revizavęs visuomenininkas Andrius Tapinas, įrodęs, kad sąžinės likučius galima sėkmingai iškeisti į benzino čekučius.

„Metų posakio“ autoriumi paskelbtas kandidatas į Lietuvos prezidentus Ignas Vėgėlė, matyt supainiojęs maldininką Asyžietį su bolto  vairuotoju iš Uzbekistano ir iškilmingai pareiškęs: „Užsukau į Klaipėdą ir negaliu neprasukti pro švento Pranciškaus Azijiečio bažnyčią…“

„Metų lošėju“ tapo Šarūnas Stepukonis, kuris net  50  milijonų eurų, skirtų Vilniaus Nacionalinio stadiono statyboms, kuriuos iš savo santaupų susimetė pensininkai,  pastatė ant raudonos ir labai nustebo, kai išrito juoda.

„Metų siurprizu“ tapo seimūnas Justas Džiugelis  už novatorišką požiūrį į politinę korupciją. Jis aukštyn kojom apvertė galiojusią praktiką, ir ne tik kad  neėmė pinigų iš lobistų, bet  pats jiems mokėjo. 

„Metų atlikėja“ paskelbta socialdemokratų primabalerina Vilija Blinkevičiūtė, atlikusi pas de deux balete „Miegančioji  gražuolė“ ir „padėjusi“ ant Lietuvos Respublikos Prezidento rinkimų.

„Metų statybomis“ išrinktas Nacionalinis stadionas Vilniuje, kurio statybų metu Vilniaus meras Valdas Benkunskas nusprendė pasimatuoti su Kauno meru Visvaldu Matijošaičiu, kieno didesnis. Jei Visvaldo – penkiolika, tai Benkunsko – net aštuoniolika!.. Čia apie tūkstančius žiūrovų stadione.

„Metų atsisveikinimo“ Svogūnas atiteko Seimo nariui „laisviečiui“ Tomui  Vytautui Raskevičiui ir jo atsisveikinimui su svajone įteisinti tos pačios lyties asmenų partnerystę ir legaliai lankyti Seimo posėdžius su suknele.

„Metų aktoriumi“ paskelbtas skandalingos skyrybų dramos dalyvis Laurynas Suodaitis – už pagrindinį vaidmenį lietuviškoje policinėje komedijoje „Gautas iškvietimas“.

Speciali nominacija „Metų Gražulis“ skirta iš parlamento išmestam seimūnui, ilgamečiam „Auksinių svogūnų“ dalyviui ir laureatui Petrui Gražuliui.

„Metų renginiu“ tapo Vilniuje žemdirbių atlikta oratorija traktoriams su orkestru, kuri galingu traktorių riaumojimu sostinės centre supurtė vyriausybės langus ir kinkas. 

„Auksinių svogūnų“ scenoje unikalius ir iki ašarų juokingus pasirodymus kūrė visas būrys žinomų scenos veidų. Aktorius Šarūnas Banevičius virto kandidatu į prezidentus Ignu Vėgėle, aktorė Violeta Mičiulienė – legendine Kunigunda, socialdemokratų pirmininke Vilija Blinkevičiūte, viliojančia pensininku tapusį dainininką Česlovą Gabalį. Protestuojančiu traktoriaus vairuotoju tapo dainininkas Žilvinas Žvagulis, o Inga Valinskienė jau ne pirmą kartą įsikūnijo į kadenciją baigusią šalies prezidentę Dalią Grybauskaitę.

Seimo sandėlį „švarino“ parlamentarais tapę aktorius Marius Jampolskis, dainininkai Č. Gabalis ir Deivis. Beje, pastarajam tradiciškai teko ir iš parlamento pagaliau išvaryto skandalingojo Petro Gražulio vaidmuo. Ne vieną „Gražulį“ scenoje vaidinęs Deivis juokėsi, kad jo herojui palikus Seimą, baigsis ir paties Deivio karjera „Auksiniuose svogūnuose“.

Premjere Ingrida Šimonyte scenoje tapo praeityje garsios muzikos grupės „Junior“ lyderė Rosita Paulauskaitė. Skambant ugningiems roko ritmams „premjerė“ taip įsisiautėjo, kad scenoje net sudaužė elektrinę gitarą. Aktorius Ramūnas Rudokas scenoje virto prezidentu Gitanu Nausėda, kuriam ketureilį deklamavo netikėtai išaugęs šalies vadovo dažnai cituojamas berniukas, kurį įkūnijo sunkiaatletis Ramūnas Vyšniauskas.

Diskoteką užkūrė grupė „DAR“, virtusi Laisvės partijos atstovais. Apie praloštas statybas dainavo Radži, o naujai gimusios grupės „Kalinam“ nariai Ramūnas Rudokas, Marius Jampolskis ir Antanas Nedzinkas apdainavo nuteistų korupcijos skandalo veikėjų dalią.

Viena didžiausių „Auksinių svogūnų“ staigmenų tapo skyrybų dramos herojų „influencerių“  Lauryno Suodaičio ir Viktorijos Siegel duetas. Savo istoriją dainos žodžiais papasakojo pats skandalo herojus L. Suodaitis, o jo vis dar žmonos Viktorijos vaidmuo teko dainininkei Natalijai Bunkei.

Pasirodymuose taip pat dalyvavo ir grupės „Bernužėliai“, „Patruliai“, dainininkė Irena Starošaitė, buvę krepšininkai Kšištofas ir Darjušas Lavrinovičiai, šokių grupės „Tina Dance“, „Leader Dance“ ir energingosios aerobikos pradininkės Lietuvoje Joanos Bartaškienės vadovaujamos auksinio amžiaus šokėjos.

www.tv3.lt

Site Footer