Po vestuvių jaunikis pakraupo: sužinojo, kad nuotaka – vyras

Jaunikis buvo sukrėstas, kai po vestuvių sužinojo, jog jo žmona iš tikrųjų yra sukčius vyras, ketinęs pasigviešti jo pinigus.

26-erių metų vyras su vienmete Adina Kanza susipažino pernai „Instagram“ tinkle ir netrukus ėmė susitikinėti. Per pasimatymus Adina vilkėdavo tradicinį musulmonišką nikabą, kuris dengdavo jos veidą – tai, jo manymu, reiškė, kad ji yra atsidavusi savo tikėjimui.

Jų kukli vestuvių ceremonija įvyko balandžio 12 d. jaunikio namuose, nedalyvaujant nė vienam iš nuotakos šeimos narių. Adina prisipažino jaunikiui neturinti jokios šeimos. Tačiau netrukus po vestuvių vyrui kilo įtarimų, kad jo nuotakai kažkas negerai, nes ji vengė intymumo, vis sakydama jam, kad jai menstruacijos arba kad blogai jaučiasi, rašo mirror.co.uk.

Dar daugiau įtarimų kilo, kai Adina atsisakė bendrauti su jaunikio šeima ir namuose toliau visą laiką dėvėjo nikabą. Po 12 dienų jam pavyko sužinoti nuotakos adresą ir vyras labai nustebo sužinojęs, kad jos tėvai tebėra gyvi.

Adinos tėvai neatsisakė pasikalbėti su jaunikiu ir atskleidė, kad jis iš tikrųjų vedė Esh, vyrą, kuris nuo 2020 m. pradėjo persirenginėti moterimi. Jie netgi neįtarė, kad jų sūnus su kuo nors susitikinėja.

„Jo balsas švelnus ir moteriškas, todėl nekilo jokių įtarimų, kad Esh nėra moteris“, – sakė policijos pareigūnai.

Po tyrimo policija suėmė Esh, kuris prisipažino, kad ištekėjo ketindamas pavogti jaunikio šeimos turtą. Dabar jam pateikti kaltinimai sukčiavimu ir jis gali būti įkalintas iki ketverių metų.

www.tv3.lt

Site Footer