Pranešė, kur galima atsisveikinti su Vilniuje mirusiu kūdikiu: mama turi 1 prašymą

Tragedija, kurios metu mirė Vilniuje vos kelių mėnesių kūdikis, sukrėtė visą Lietuvą. Šiandien vaikelio netekusi mama pasidalijo, kur bus galima atsisveikinti su mažyliu.

Šia informacija ji sutiko pasidalinti ir su tv3.lt skaitytojais.

„Laidotuvės bus penktadienį (spalio 21 dieną). Mažiukas bus kremuotas. Nuo 10 valandos bus galima pareikšti užuojautą ir palinkėti mūsų leliukui ramios sielos kelionės.

Sietyno gatvė 14, laidojimo namai „Ligamis.“

Jokios juodos spalvos ir gėlių, kas nori prisidėti, bus aukojimų dėžutė, o vietoje gėlių galite atsinešti helio balionų, kuriuos vakare visus kartu paleisime į dangų.“

Pasiryžusi kovoti

Primename, kad naujienų portalo tv3.lt kalbintas šeimos advokatas Modestas Sriūbas sakė, kad šeima pasiryžusi kovoti iki galo.

„Sužinojusi apie netektį, kūdikio netekusi mama socialiniuose tinkluose pasidalijo nuogąstavimais, kad Santaros klinikos nesuteikė visų paslaugų, kas galėjo nulemti būklės pablogėjimą ir liūdną baigtį.

Šiuo metu mes laukiame, kada Santaros klinikos pateiks pirminius duomenis ir tada galėsime viską apibendrinti ir iki galo suprasti, kokia buvo situacija.

Mano klientė iki šiol yra pasiryžusi kovoti, aiškintis ir rinkti įrodymus“, – sakė advokatas.

Vaikas buvo siunčiamas į ligoninę

Jo teigimu, šiandien jis turi išrašus tik iš šeimos gydytojo, tačiau jie nenusako esmės: „Mes visi žinome, kad šeimos gydytojai neužsiima retų ligų tyrimais ir gydymu, tačiau pasirūpina siuntimu ir pacientų nukreipimu.

Taip, tokius duomenis, kad vaikas buvu siunčiamas į Santaras ir tikrai ne vieną kartą, mes turime. Tačiau ką atliko medikai ligoninėje, bus aiškinamasi.“

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer