Prie vairo neblaivi įkliuvusi Skaiva pateikė savo versiją: „Man tikrai gėda“

Pirmadienį pasirodė žinia, kad televizijos ir radijo laidų vedėja Skaiva Jasevičiūtė įkliuvo policijai, moteris vairavo neblaivi.

39-erių moteris pričiupta penktadienį, birželio 17 d., Minsko plente, Vilniuje. S.Jasevičiūtei buvo nustatytas 0,50 promilių girtumas, antrą kartą įpūsta 0,53. Tai – lengvas girtumas. Lietuvos kelių policijos tarnybos atstovai naujienų portalui tv3.lt patvirtino, kad toks įvykis yra užfiksuotas.

Po šių žinių Skaiva pasidalijo įrašu socialiniuose tinkluose, kuriame papasakojo, kas įvyko.

„Tai nebus malonus įrašas, bet turiu jį parašyti. Nesitikiu palaikymo, pati smerkčiau taip pasielgusį žmogų ir smerkiu save.

Praėjusį penktadienį namuose gurkšnojau šampaną. Buvau išgėrusi apie 250ml, kai vienam mano taksų prasidėjo priepuolis. Priepuolis panašus į insultą- kai šuo kratosi ir inksčia ir nebevaldo galūnių. Toks priepuolis jam buvo jau ne pirmą kartą – todėl reagavau žaibiškai – dėjau šunį į automobilį ir išvažiavau į vet kliniką. Tą akimirką nepagalvojau apie tai, kad vartojau alkoholį- stresas ėmė viršų. Taip, pasielgiau kvailai ir man labai gaila. Važiuodama mačiau, kad policija vykdo reidą ir turėjau galimybę nusukti kitu keliu, tačiau pati pasirinkau važiuoti į reidą, nes buvau įsitikinusi, kad viena mano išgerta taurė tikrai neviršys leidžiamos normos.

Klydau. Tikriausiai tai, kad išvažiavau iškart išgėrus, be pertraukos ar net elementaraus vandens atsigėrimo – parodė ką parodė – 0,5 promiles. Pareigūnai sakė, kad stresinė mano būsena dar galėjo kilstelėti rodmenis, o ji tokia ir buvo.

Tai nėra pasiteisinimas, esu kalta ir už savo poelgį atsakysiu. Tai buvo blogas mano sprendimas, pervertinau savo galimybes.

Atsiprašau visų, kuriuos įžeidžiau savo tokiu poelgiu, man tikrai gėda. Mano šuo – Lio pas veterinarą nuvyko su taksi, jam viskas gerai, džiaugiuosi bent tuo.

Savijauta mano prasta – kitaip ir negali būti. Dar kartą atsiprašau ir bent jau jūs pasimokykit iš mano klaidos.

Tiesa, ačiū pareigūnams, kurie suprato situaciją, elgėsi maloniai, palaikė ir net parvežė mane su šunimi namo po įvykio.

O dabar galite mane suėsti komentaruose, bet jums nepavyks skaudžiau, nei aš pati save ėdu“, – atviru įrašu dalijosi moteris.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer