Putinas įsižeidė dėl pasaulio lyderio juokelių apie jį – pabandė atsakyti tuo pačiu

Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas sureagavo į G-7 (Didžiojo septyneto) lyderių juokelius apie jo nuotrauką apsinuoginus iki pusės. Reaguodamas į pasaulio lyderių pokštą, V. Putinas pats ėmėsi įžeidinėti.

Po birželio 29 dieną įvykusio Kaspijos jūros viršūnių susitikimo V. Putinas atsakė į propagandinių leidinių žurnalistų klausimus ir nesugebėjo nuslėpti, kad jį įžeidė G-7 susitikimo metu nuskambėję pasaulio lyderių pokštai. Taigi diktatorius pažymėjo, kad jei G-7 lyderiai nusirengtų, tai esą būtų „šlykštus vaizdas“.

„Nežinau, kaip jie norėjo nusirengti – iki juosmens ar žemiau juosmens, manau, bet kokiu atveju tai būtų buvęs šlykštus vaizdas“, – sakė V. Putinas.

Jis bandė šmaikštauti, kad žmogus turi turėti sielos ir kūno harmoniją. Tam, anot V. Putino, reikia sportuoti ir atsisakyti piktnaudžiavimo alkoholiu.

Primename, kad pasaulio lyderiai sekmadienį pasišaipė iš V. Putino pastangų kurti „kieto bičo“ įvaizdį, kai per G-7 aukščiausio lygio susitikimą susirinkę pietų juokavo, ar jiems derėtų nusirengti iki marškinių ar net likti be jų.

„Švarkus pasiliekam? Nusivelkam? Ar mums nusivilkti švarkus?“ – paklausė Jungtinės Karalystės premjeras Borisas Johnsonas, sėsdamasis prie stalo vaizdingoje Elmau pilyje Bavarijoje, kur Vokietijos kancleris Olafas Scholzas surengė septynių galingųjų demokratinių šalių lyderių susitikimą.

Tuomet Britanijos, Kanados, Prancūzijos, Vokietijos, Italijos, Japonijos ir Jungtinių Valstijų lyderiai ėmė sarkastiškai plėtoti šią temą. Kanados ministras pirmininkas Justinas Trudeau pasiūlė nusirengti, kai bus daroma oficiali nuotrauka.

Tuomet B. Johnsonas replikavo: „Turim parodyti, kad esam kietesni už Putiną.“

„Turėsim pasirodyti raiti apnuogintomis krūtinėmis“, – tęsė J. Trudeau, turėdamas galvoje 2009 metais paskelbtą pagarsėjusią V. Putino nuotrauką, kurioje Rusijos lyderis matomas jojantis žirgu be marškinių.

„Jojimas yra geriausia“, – tarė Europos Komisijos pirmininkė Ursula von der Leyen, akivaizdžiai netaikydama drabužių klausimo sau.

B. Johnsonas įsiterpė: „Turim parodyti jiems savo muskulus.“

Visgi lyderiai nuotraukoms pozavo vilkėdami švarkus.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer