Putino ranka tapo mįsle: jis jos nevaldo?

Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas nufilmuotas apžiūrintis gana atvirą teritoriją, tačiau akį traukia tai, kaip nejuda jo dešinė ranka. Ji kabo tarsi ištikta paralyžiaus.

Per visą 20 sekundžių vaizdo įrašą atrodo, kad dešinė ranka tiesiog kaba, o tokius įtarimus tik pastiprina vaizdai, kaip Putinas baido jį kandančius uodus ar muses.

Matosi, kad lauke V. Putinas vaikšto vakarėjant ir jo dešinę veido pusę kandančius uodus baido kaire ranka: toks judesys neatrodo patogus.

Nufilmuota, kaip V. Putinas kaire ranka siekia dešinės ausies ir tai paskatino svarstymus: ar V. Putinas nevaldo dešinės rankos?

Savo akimis vaizdo įrašą pamatykite čia:

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad nuo pat karo Ukrainoje pradžios nenustojant sklisti gandams apie Rusijos prezidento Vladimiro Putino sveikatą, JAV Centrinės žvalgybos valdybos (CŽV) direktorius Williamas Burnsas liepą netikintis kalbomis apie jo ligas.

„Sklido daug gandų apie prezidento Putino sveikatą ir, kiek galime pasakyti, – jis per sveikas“, – saugumo forume Aspene, JAV, sakė W. Burnsas, pridurdamas, kad šis komentaras nėra žvalgybos komentaras.

Ambasadoriumi Maskvoje dirbęs W. Burnsas pridūrė, kad Rusijos lyderį stebi daugiau nei du dešimtmečius. Pasak CŽV vadovo, V. Putinas „labai tiki kontrole, bauginimu ir kerštu“, o šie bruožai per pastarąjį dešimtmetį sustiprėjo, kai jo patarėjų ratas susitraukė.

„Jis įsitikinęs, kad jo, kaip Rusijos vadovo, likimas yra atkurti Rusiją kaip didžiąją galią. Jis mano, kad raktas į tai yra atkurti įtakos sferą Rusijos kaimynystėje ir jis negali to padaryti nekontroliuodamas Ukrainos“, – teigė W. Burnsas.

Žiniasklaida reguliariai rašo apie Putino ligas, remdamasi Vakarų žvalgybos duomenimis arba šaltiniais Rusijos prezidento sluoksniuose.

Gegužę Rusijos užsienio reikalų ministras Sergejus Lavrovas spaudoje paskleistus gandus pavadino „dezinformacija“, patikindamas, kad Kremliaus vadovas jaučiasi gerai:

„Nemanau, kad sveiko proto žmonės gali įžvelgti šiame žmoguje kokios nors ligos ar negalavimo požymių. Palieku tai ant sąžinės tų, kurie skleidžia tokius gandus, nepaisant kasdienių galimybių patikrinti, kaip jis atrodo“.

Balandžio pradžioje Rusijos tiriamosios žurnalistikos leidinys „Projekt“ paskelbė tyrimą apie V. Putino sveikatą, kur pateikė įrodymų, jog jį kelionėse lydi didelė medikų brigada, kurioje yra ir gydytojų onkologų.

Gegužės viduryje taip pat buvo pasirodžiusi informacija, kad V. Putinui buvo atliekama operacija, jis nesirodė viešumoje, o susirinkimuose jis rodytas iš anksto įrašytoje vaizdinėje medžiagoje.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer