Putinui neleido kreiptis į tautą: įvykdyta DDoS ataka

Sankt Peterburge vykstančiame 25-ajame ekonomikos forume birželio 14-ąją, 14 val. turėjo kalbėti Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas. Tačiau renginio svečio pasirodymą teko pavėlinti viena valandą dėl vykdomos DdoS atakos, dėl kurios Rusijos prezidentas negali prisijungti nuotoliniu būdu.

Buvo žadama, kad didžiąją savo kalbos dalį V. Putinas skirs „Rusijos ekonomikos vystymo klausimams“, skelbia TASS. Rusijos prezidento padėjėjas Jurijus Ušakovas pažymėjo, kad šalies vadovas skirs dėmesį svarbiausioms užduotims, o taip pat numatys ateities tikslus.

D. Peskovo teigimu, vykdoma DDoS ataka (tyčinės perteklinių užklausų perkrovos, taip vadinamosios paskirstytosios atsisakymo aptarnauti atakos, angl. DDoS) prieš ekonomikos forumo IT infrastruktūrą, todėl buvo nuspręsta V. Putino kalbą atidėti viena valanda.

Primename, kad Rusijos kariuomenė ankstyvą vasario 24 d. rytą įsiveržė į Ukrainą. Kremlius Ukrainai karo oficialiai nepaskelbė – Rusijos valdžia plataus masto karo veiksmus pavadino „specialia operacija“, kurios tikslas, be kita ko, yra ir ukrainiečių „nutautinimas“.

Priešas pirmiausia numetė bombas ant karinių objektų, o vėliau apšaudė civilinius pastatus. Daugelis pasaulio šalių, įskaitant JAV, ES valstybės narės, Kanadą, Japoniją ir Australiją, Rusijai įvedė naujas sankcijas, didžiosios įmonės pradėjo stabdyti bendradarbiavimą su Rusija.

Rusijos kariuomenė nuo pirmos karo dienos aršiai bombarduoja Ukrainos teritoriją, civilius pastatus, nors tikina, kad taikosi tik į karinius ar strateginės paskirties objektus. Rusijos puolimo metu jau žuvo tūkstančiai civilių. Karo metu faktiškai sunaikintas Mariupolis ir Lymanas, pastarosiomis savaitėmis vyksta aršūs mūšiai dėl Sjevjerodonecko ir kitų Donbaso miestų.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer