Ramūno žmona namo grįždavo tik pastojusi nuo kito: vyras nebegali daugiau taip gyventi

Ramūnas taip mylėjo Simoną, kad tapo tėvu jos vaikams, tačiau viskas sugriuvo. Valstybė iš Simonos vaikus paėmė, o dėl to vyras kaltina žmoną – esą dėl jos palaido gyvenimo neliko šeimos.

Ramūnas pasiryžo skirtis ir vienas pats auginti 5 vaikus, iš kurių tik vienas galbūt yra jo, todėl vyras kreipėsi į TV3 laidą „TV Pagalba“. Laidos studijoje vyras pasakojo, kad šiuo metu 5 mergaitės, kurias jis augino, yra pas globėją.

„Iš 5 mergaičių gal tik 1 mano biologinė dukra, bet ir tai nežinia. Simona nėra šeimos žmogus ir nėra skirta šeimai. <...> Buvo pastovūs jos lakstymai ir bėgiojimai. Ji begyvenat nuo manęs pabėgdavo, parsirasdavo ir sakydavo, kad laukiasi“, – teigė Ramūnas.

Simona pripažino, kad vaikus prarado dėl to, kad pasirinko kitą vyrą.

„Labai gailiuosi dėl mergaičių, kad palikau jas dėl kito vyro“, – sakė Simona.

Ramūnas žmonai vis atleisdavo, nes ją mylėjo, o Simona neslėpė, kad savo vyro nemylėjo ir jai su juo buvo tik patogu. Moteris gyvenimą buvo pradėjusi kurti net ir su Ramūno broliu.

„Šeima sugriuvo, nes kitas pasirodė mano gyvenime. Galvojau, kad būsiu laimingesnė, bet nebuvau ir su juo, todėl dabar esu vieniša“, – teigė moteris.

Simona draugą sugebėjo susirasti net ir būdama krizių centre.

„Aš tos istorijos pilnai nežinau, bet susirado kažkokį piemenį, kuris jai aukso kalnus žadėjo, bet liepė palikti vaikus, nes su vaikais jos nepriims. Tai ji pasirinko jį, vaikus paliko, o pati išėjo pas jį“, – pasakojo Ramūnas.

Dėl visų patirčių dabar nei vienas iš jų nebenori būti kartu. Šiuo metu vyksta Ramūno ir Simonos skyrybų procesas.

Ar jiems pavyko dėl to susitarti, sužinokite vaizdo įraše, esančiame straipsnio pradžioje.

Laidą „TV Pagalba“ žiūrėkite pirmadieniais–penktadieniais 16:30 per TV3 televiziją.

VISĄ LAIDĄ ŽIŪRĖKITE ČIA:

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer