Egiptietį įsimylėjusios lietuvės Annos gyvenimas virto košmaru – vyras mušė net nėščią

Istorija, verta knygos. Taip sakome, girdėdami kažką neįtikėtino. Bet šį kartą knyga išties parašyta. Su žurnalistės Dalios Musteikytės pagalba, fotografė Anna Moon juodu ant balto sudėjo viską apie pragarą, kuriame ji išgyveno net 3 metus. Egipto sostinėje Kaire smurtaujančio vyro ir aklos meilės įkalinta Anna savo išgyvenimais pasidalijo ir su laidos „Prieš srovę“ žiūrovais.

43-ejų Anna Moon šiuo metu su dukrele gyvena gimtajame Panevėžyje. Čia moteris grįžo iš Kairo, kur 3 metus kentė dukters tėvo Šerifo patyčias, smurtą ir pavydo priepuolius. Tiesa, mergaitė galėjo ir negimti, nes monstru virtęs egiptietis mušė žmoną net nėščią, o po smurto protrūkio reikalaudavo meilės.

„Jis mane terorizavo visą naktį. Aš gulėjau, norėjau miego, buvau visiškai išsekinta, bet jam tokiose situacijose reikėdavo mylėtis. Jis tada ateina, reikalauja iš manęs sekso. Sakau: „kaip tu įsivaizduoji po viso to? Man dabar paspausti mygtuką, įjungti kitą nuotaiką ir mylėtis?“. Sako: „čia tavo pareiga, tu mano žmona“, – pasakojo Anna.

Moteriai nepasidavus, Šerifas dar labiau sužvėrėdavo ir imdavosi fizinės prievartos arba psichologinio teroro.

„Geriau būtų man kur nors spyręs, bet kai visą naktį [psichologiškai] kankina… Aš jau leisgyvė gulėdavau“, – prisiminė Anna.

Laidos ištrauka – straipsnio pradžioje.

Annos įsimylėjimo, įkalinimo ir pabėgimo iš Kairo istorija – antradienio vakare laidoje „Prieš srovę“ per TV3 televiziją.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer