Raskite 1 kitokią raidę: pavyksta pastabiausiems

Šis galvosūkis skirtas išbandyti jūsų pažintinius gebėjimus ir susikaupimą. Tik itin atidūs asmenys per 13 sekundžių ras kitokią raidę tarp daugybės X ir K.

Tiems, kurie nesugeba susikaupti, ši užduotis bus neįtikėtinai sunki. Galvosūkiai smegenims sukurti taip, kad juos įveiktumėte tik tada, kai maksimaliai sutelkiate dėmesį.

Raskite kitokią raidę

Tačiau nesijaudinkite, jei jums ne visada pavyksta sukaupti dėmesį, vis tiek bandykite įveikti šį iššūkį.

Šie galvosūkiai yra puikus būdas išbandyti savo pažintinius įgūdžius, gebėjimą spręsti problemas ir padėti susikaupti bei suteikti smegenims taip reikalingą stimulą, rašo mirror.co.uk.

Peržiūrėkite toliau pateiktą galvosūkį. Jūsų užduotis – rasti tarp X ir K paslėptą kitokią raidę. Atrodo lengva? Na, gal ir taip, tik yra nustatytas laiko limitas, ir, pasak galvosūkio kūrėjų, tik itin pastabūs ir atidūs žmonės gali pastebėti paslėptą raidę per 13 sekundžių.

Užduotyje yra penkios X ir K eilutės, o kad rastumėte atsakymą, turėsite greitai peržvelgti visas eilutes ir stulpelius.

Ar sugebėsite rasti kitokią raidę per nustatytą laiką? Jei jums reikia pagalbos, atsakymą rasite toliau, bet neskubėkite, išbandykite savo jėgas. Ar radote?

www.tv3.lt

Site Footer