Raskite bičių motinėlę: pavyks atidžiausiems

Raskite bičių motinėlę: pavyks atidžiausiems

Naujas galvosūkis privertė žmones pasukti galvas bandant surasti bičių motinėlę, pasislėpusią tarp kitų avilyje gyvenančių bičių. Suktybė ta, kad tam turite vos penkias sekundes. Ar pavyks ją surasti?

Kasdien spręsdami galvosūkius ar kitas užduotis galite padaryti stebuklus – pagerinti savo kognityvines funkcijas, o išlaikyti sveikas smegenis taip pat svarbu, kaip ir visą likusį kūną.

Nors iš pradžių jums gali būti sunku įveikti kai kuriuos galvosūkius, kuo dažniau praktikuositės, tuo geriau seksis, ir netrukus greitai išspręsite net ir pačias sunkiausias užduotis, rašo mirror.co.uk.

Taigi, kadangi jau žinote galvosūkių teigiamas naudas, kodėl gi nepabandžius įveikti šio ne itin lengvo galvosūkio?

Raskite bičių motinėlę

Viskas, ką jums reikia padaryti – rasti, kuri iš paveikslėlyje pavaizduotų bičių yra motinėlė. Tačiau yra viena suktybė – šią užduotį turite išspręsti per mažiau nei penkias sekundes, jei norite pasigirti, kad esate itin pastabūs.

Vos užmetus akį paveikslėlyje matyti bičių avilys, kuriame darbuojasi bitės. Ir nors kai kurios iš jų yra skirtingų formų ir dydžių, visos jos panašios.

Tačiau jei taip galvojate, klystate – viena iš paveikslėlyje pavaizduotų bičių labai skiriasi nuo kitų, nes ji yra vienintelė čia pavaizduota bičių motinėlė.

Jums tereikia surasti, kuri bitė yra avilio vadovė ir kuri atrodo kitaip nei kiti medų nešantys vabzdžiai.

Įdėmiai įsižiūrėkite į „Make My Blinds“ pasidalintą paveikslėlį ir išbandykite savo jėgas, ar galite surasti keistą bitę.

 

 

Bet būtinai padarykite tai kuo greičiau, nes, norėdami pasigirti savo pastabumu, turėsite ją surasti per penkias sekundes.

Teigiama, kad tik 22 proc. žmonių arba šiek tiek daugiau nei kas penktas sugebėjo rasti bičių motinėlę per nustatytą laiką. Ar jau pavyko rasti, kur slepiasi bičių motinėlė?

Jei niekaip nepastebite paveikslėlyje pasislėpusios ieškomos bitės, štai jums užuomina – sukoncentruokite žvilgsnį į dešiniąją paveikslėlio pusę. Bičių motinėlė tikrai atrodo kitaip, nei visos likusios avilyje dūzgiančios bitės.

Jei vis dar nepavyksta jos rasti, žemiau pateikiame atsakymą, kuriame ieškoma bičių motinėlė apvesta.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer