Raskite paslėptas šešias Y raides tarp X: pavyks atidžiausiems

Po poilsio savaitgalį, prasidėjus darbo savaitei gali būti sunku vėl perjungti smegenis į darbo režimą, tačiau yra vienas dalykas, kuris tikrai padės.

Galvosūkiai yra puikus iššūkis smegenims, tai padeda prisiversti sutelkti dėmesį. Paprastai galvosūkiai priverčia mąstyti plačiau, kad išspręstumėte mįslę, rašo mirror.co.uk.

Tokio tipo galvosūkiai taip pat gali padėti išvengti atminties praradimo, pagerinti koncentraciją, mąstymo greitį ir kūrybiškumą.

Tad kodėl neišbandžius sudėtingų galvosūkių?

Turime jums iššūkį, kurį sugalvojo „JagranJosh“. Paveikslėlyje devyniose eilutėse ir 31 viename stulpelyje daugybę kartų pakartota raidė X. Jūsų užduotis – rasti šešias paslėptas raides Y, kurios yra atsitiktinai išdėstytos virtinėje vienodų raidžių.

Kad būtų dar sunkiau, turite tik 13sekundžių greitai peržvelgti visas eilutes bei stulpelius ir rasti paslėptas raides.

Tokie galvosūkiai paprastai kuriami patikrinti jūsų koncentracijos įgūdžius. Tai sudėtinga, nes reikia sutelkti mintis ir gerai pasukti galvą, kad rastumėte raides per nustatytą laiką.

Atminkite, kad tai – puikus būdas treniruoti smegenis ir savo dėmesio sutelkimo įgūdžius.

Ar pavyko rasti visas šešias raides Y? Jei vis dar nepavyksta, žemiau pateikiame atsakymą, kuriame raidės apibrauktos raudonai.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer