Šie produktai gerina kasos veiklą: ragina valgyti dažniau

Kasa yra vienas iš svarbiausių virškinimo sistemos organų, atliekantis kritinį vaidmenį maisto virškinimo ir medžiagų apykaitos procesuose. Nepaisant mažo dydžio, jos funkcijos yra itin svarbios sklandžiai organizmo veiklai. Svarbus veiksnys gerai – atidžiai pasirinkti maisto produktai, tad valgykite šiuos produktus – jie gerina kasos veiklą.

„Jūs esate tai, ką valgote“. Jeanas Anthelme’as Brillat-Savarinas šiuos žodžius parašė dar 1826 m. Šiandien jie turi tokią pat, o gal net didesnę reikšmę nei bet kada anksčiau.

Nepaisant to, kad turime galimybę naudotis geresne sveikatos priežiūra nei anksčiau ir nepaisant didelio kiekio mums prieinamų vaistų, atrodo, vis dažniau sergame, o ne sveikstame. Nors vaistai yra naudingi, jie nėra vienintelis dalykas, kurį galime vartoti.

Produktai, gerinantys kasos veiklą

Yra veiksmų, kurių galime imtis jau šiandien, kad taptume sveikesni. Kad kiekviena mūsų kūno dalis išliktų sveika, reikia maitintis. Net mūsų kasa, rašo clancyclark.com.

Štai penki maisto produktai, kuriuos reikia valgyti, kad kasa būtų sveika ir tinkamai funkciontų:

Mėlynės

Daugelis žmonių domisi, kokius maisto produktus valgyti, kad kasa būtų sveika, o vienas iš naudingiausių yra laukinės mėlynės. Jose gausu antioksidantų, kurie, kaip žinoma, gydo kasą. Taip pat galite išbandyti raudonąsias avietes, braškes ir trešnes.

Česnakai

Vienas geriausių maisto produktų kasai yra česnakas. Česnakas yra natūralus priešuždegiminis, antibakterinis ir priešgrybelinis maistas. Jis puikiai tinka įvairioms virškinimo problemoms spręsti. Česnakas taip pat turi galingų priešvėžinių junginių, kurie padeda kovoti su kasos vėžiu.

Norėdami gauti maksimalią naudą, kasdien suvalgykite dvi-tris skilteles šviežio, ekologiško česnako. Taip pat galite vartoti maisto papildus su česnaku, tačiau dėl tinkamos dozės pasitarkite su gydytoju.

Saldžiosios bulvės

Jei ieškote kasai naudingų maisto produktų, vietinėje maisto prekių parduotuvėje pasiimkite ekologiškų saldžiųjų bulvių. Tačiau tai ne vienintelis oranžinės spalvos stebuklas jūsų kasai. Saldžiosiose bulvėse, morkose ir moliūguose yra kasai naudingų maistinių medžiagų. Įrodyta, kad visos jos padeda išvengti vėžio.

Citrinos

Vandens su citrina gėrimas tuščiu skrandžiu puikiai tinka jūsų virškinimo sistemai. Jis iš tikrųjų padeda mesti svorį. Ir padeda kepenims gaminti daugiau fermentų. Citrinos taip pat padeda gydyti stafilokokoko infekcijas, spuogus, migreną ir net nerimą. Citrinos taip pat naudingos kasai.

Brokoliai

Kad kasa funkcionuotų tinkamai, į savo racioną įtraukite kryžmažiedžių daržovių, tokių kaip brokoliai, kopūstai, briuseliniai kopūstai ir žiediniai kopūstai. Visose jose yra priešvėžinių medžiagų.

Jose taip pat gausu vitaminų, tokių kaip B grupės vitaminai, A, C, E ir K. Pabandykite brokolius valgyti su šparagais, kad sustiprintumėte šparaguose esančių junginių, kovojančių su vėžiu, poveikį. Valgomi kartu jie taip pat padeda išvalyti inkstus.

Maisto produktai, kuriuos reikia riboti

Jei norite sužinoti, kaip išlaikyti kasą sveiką, tai pradėkite nuo blogų maisto produktų pašalinimo iš savo raciono.

Nors kasos veiklą gerinančių maisto produktų vartojimas padės, geresnių rezultatų pasieksite išbraukę maisto produktus, kurie kenkia jūsų organizmui.

Pateikiame maisto produktų, kurių reikia vengti arba visiškai išbraukti iš savo raciono, sąrašą:

  • Kepti produktai;
  • Gruzdintos bulvytės ir bulvių traškučiai;
  • Majonezas;
  • Margarinas ir sviestas;
  • Riebūs pieno produktai;
  • Pyragaičiai ir desertai su pridėtiniu cukrumi;
  • Gėrimai su pridėtiniu cukrumi;
  • Raudona mėsa;
  • Neapdorota mėsa.

Jei neseniai jums buvo atlikta operacija, gydytojas gali rekomenduoti vengti arba išbraukt iš raciono ir kitus maisto produktus.

www.tv3.lt

Site Footer