Raskite skaičių 45: pavyksta ne visiems

Jei šiame paveikslėlyje tarp virtinės skaičių 44 jums pavyks rasti skaičių 45, esate itin atidūs, nes tai pavyksta ne visiems. Tačiau atminkite, kad tam turite 10 sekundžių limitą, tad teks paskubėti.

Išbandyti savo smegenų galias itin smagu, o vienas iš būdų tai padaryti – spręsti galvosūkius. Tad pabandykite rasti nelyginį skaičių šiame paveikslėlyje.

Kuo daugiau praktikuositės, tuo geriau seksis spręsti tokius galvosūkius, be to, galite varžytis su šeimos nariais ar draugais, kas greičiau jį suras, rašo mirror.co.uk.

Pavyksta ne visiems

Šįkart jums metamas iššūkis – per 10 sekundžių surasti skaičių 45. Daugeliui tai sunkiai įkandama užduotis, nes jis slepiasi tarp daugybės skaičių 44, kurie itin panašūs į ieškomą skaičių, virtinėje.

 

Laikrodis tiksi – ar jau spėjote rasti skaičių 45? Labai sunku pastebėti konkrečius skaičius, kai jų yra tiek daug, bet jei atidžiai įsižiūrėsite, jums tikrai pavyks jį rasti.

Ar norite užuominos? Jei žiūrite į dešinę paveikslėlio pusę, greičiausiai, žiūrite ne ten, kur reikia. Ieškomas yra kairėje paveikslėlio pusėje, labiau paveikslėlio apačioje.

Jei iki šiol neradote ieškomo skaičiaus 45, tikėtina, kad nespėjote išspręsti galvosūkio per nustatytą laiką, bet nesijaudinkite, nes tai sunki užduotis ir rasti skaičių pavyksta ne visiems.

Iki šiol nepavyko surasti skaičiaus? Žemiau pateikiame atsakymą, kuriame jis apibrauktas raudonai. O gal pavyko jei rasti per nustatytą laiką? Jei taip, galite pasigirti, kad esate itin atidūs.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer