Rastas lietuvės kūnas: jos tapatybę atpažino iš tatuiruočių

Didžioje Britanijoje nustatyta gruodį paskendusios moters tapatybė. Skelbiama, kad tai yra jauna lietuvė.

Moters tapatybė buvo nustatyta po to, kai policija kreipėsi į visuomenę su prašymu atpažinti moterį pagal jos tatuiruotes, skelbia vietos spauda.

Jaunos moters kūną praėjusių metų gruodžio 20 d. Saltdeano paplūdimyje netoli Whitecliffs Cafe rado šunį vedžiojęs žmogus. Nepaisant išsamių tyrimų, kuriais buvo bandoma nustatyti jos tapatybę, Sasekso policijai nepavyko identifikuoti moters, todėl kovą pareigūnai kreipėsi į visuomenę su prašymų atpažinti moterį pagal jos tatuiruotes.

Ketvirtadienį Braitone vykusiame Woodval koronerio teismo vykusiame mirties aplinkybių tyrimo posėdyje buvo paskelbta, kad policija naudojosi duomenų bazėmis ir žvalgybos duomenimis, taip pat nesėkmingai kreipėsi į vietos tatuiruočių studijas.

„Gavome daugybę atsakymų, tačiau Piterbore dirbantis tatuiruočių meistras atpažino moters tatuiruotę, kurią ji pasidarė 2022 m. spalio 1 d. Tuomet moteris buvo identifikuota kaip 23 metų mergina iš Panevėžio“, – teismui pranešė Sasekso policijos seržantas Robas Lewisas.

Ji paskutiniais 2022 metų mėnesiais buvo atitolusi nuo šeimos. Paskutinį kartą su motina, kuri teisme dalyvavo per nuotolį, ji bendravo lapkričio 13 d., kai liepė motinai kurį laiką su ja nebendrauti.

Teismui taip pat buvo pranešta, kad motina manė, kad jos dukra 2022 metų spalį išvyko į Maltą. Tyrimo metu buvo nustatyta, kad ji spalio 6 d. iš Gatviko oro uosto išskrido į Maltą, tačiau lapkričio 3 d., šeimai nežinant, ji grįžo į Gatviką.

Iš banko duomenų matoma, kad tą pačią dieną jauna moteris išvyko į Braitoną, kur iki pat mirties gyveno viešbučiuose.

Nutraukusi ryšius su šeima ji uždarė visas socialinių tinklų paskyras, o jos el. paštas buvo neaktyvus. Ji ištuštino savo banko sąskaitą, o jos paskutinė operacija buvo auka „Just Giving“ aukojimo platformai lapkričio 29 d.

Koronerio teismas konstatavo, kad merginos mirties priežastis – savižudybė.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer