Romantiškai Paryžiuje laiką leidusi Inga Stumbrienė – apie savo vyrą: „Jis visada pildo mano beprotiškus norus“

Kelionėms aistros neslepiančių Ingos ir Aivaro Stumbrų vasario 14-oji šiemet buvo ypatinga – meilės dieną jie sutiko Paryžiuje. Svaiginančiomis išvykos akimirkomis moteris pasidalino su gerbėjais socialiniuose tinkluose.

Viename iš „Instagram“ platformoje publikuotų kadrų – saldus sutuoktinių bučinys viešbučio balkone, pro kurį matosi ne tik didingas Paryžiaus operos pastatas, bet ir įspūdinga miesto panorama.

Socialiniame tinkle pasidalinusi šia nuotrauka, Inga negailėjo gražių žodžių savo vyrui. Moteris džiaugėsi, kad Aivaras yra ne tik pavyzdingas tėtis savo vaikams, bet ir jos beprotiškų norų realizuotojas.

„Ar žinote, už ką kasdien vis beprotiškai įsimyliu savo vyrą?!

Taip, jis nuostabus žmogus, labai mane myli ir gerbia, yra pavyzdingas tėtis ir geras draugas, bet.. Jis visada pildo mano beprotiškiausius norus ir svajones.

Nežinau, ar jam pasisekė, kad gavo tokią lengvai išprotėjusią žmoną, paskui kurią reikia ne eiti, o tiesiog bėgti, bet man jis yra pati didžiausia dovana.

Man visada smagu su juo būti, juoktis, kartu pažinti pasaulį ir dalintis gyvenimu. Myliu tave be proto“, – šiltai rašė I. Stumbrienė.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer