Valujavičius pasiekė pusiaukelę: „Atrodo, kad jau amžinybę esu Atlante“

Antradienį keliautojas Aurimas Valujavičius su sekėjais pasidalino puikia žinia. Savo kelionėje per Atlanto vandenyną jis jau pasiekė pusiaukelę.

Yes! Pusiaukelė yra, o gal net truputį ir daugiau! Nors dabar silpnas vėjas mane pristabdė, bet judu į priekį“, – „Facebook“ rašė jis.

Keliautojas pasidalino, kad pusę suplanuoto maršruto jis įveikė per 57 dienas.

„Nemažai dalykų įvyko per tas 57 dienas, daug pamačiau bei patyriau ir keista pagalvojus, kad prieš du mėnesius dar Ispanijoje pusryčiams valgiau čiūras su šokoladu. O atrodo, kad amžinybę jau esu Atlante, nors iš kitos pusės laikas čia man greičiau bėga negu bet kurioje kitoje kelionėje.“

A. Valujavičius šiuo metu irkluoja link Karibų ir nors kol kas vėjas jam nėra pats palankiausias, tačiau keliautojas ūpo nepraranda.

„Artėja Karibai, graži ir sudėtinga paskutinė atkarpa. Reikia toliau laikyti greitį ir savo režimą, dabar 4:30 ryto, baigiu valgyti pusryčius ir čiumpu irklus. Turim 2300 jūrmyles. Nestabdom“, – rašoma „Facebook“ įraše.

Primename, kad A. Valujavičiaus šia kelione siekia vienviete irkline valtimi perplaukti Atlanto vandenyną nuo Europos iki Šiaurės Amerikos žemyno per 110 dienų ar greičiau ir tokiu būdu paminėti 90-ąsias S. Dariaus ir S. Girėno skrydžio metines, užfiksuoti Lietuvos ir pagerinti pasaulio rekordą.

Tai įgyvendinęs, keliautojas taps pirmuoju tokį maršrutą įveikusiu lietuviu ir trečiuoju žmogumi pasaulyje.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer