Skandalingasis „Okna“ vedėjas tolsta nuo Rusijos šou verslo: „Ateis laikas, kai dirbsime ir apdovanosime geriausius“

Žinomas rusų aktorius ir televizijos laidų vedėjas Dmitrijus Nagijevas daugelį metų vesdavo „MUZ-TV“ apdovanojimų ceremoniją, tačiau šiemet atsisakė tai padaryti.

Instagrame jis taip pat viešino vaizdo įrašą, kuriame išjuokė ne tik „MUZ-TV“, bet ir nominantus, skelbė starhit.ru.

Šou vedėjas užsiminė, kad dabar paklausūs atlikėjai yra visai ne talentingi. „Norėčiau padėkoti koncernui „MUZ-TV“, kuris pasiūlė šiemet surengti apdovanojimų ceremoniją. Labai ačiū už pasitikėjimą, matyt, šį kartą ne. Bet ateis laikas, dirbsime ir apdovanosime tikrai geriausius muzikantus. Bet kol kas, kaip sakė mano senelis, „špygą jums, o ne medaus turgų Lužnikuose“, – sakė 55 metų aktorius.

Netrukus vieni gerbėjai nesuprato, kodėl jis atsisakė vesti muzikos apdovanojimus, o kiti teigė, kad šį sprendimą jis priėmė dėl plataus masto Rusijos invazijos į Ukrainą.

Dar kiek anksčiau rašėme, jog žinomas rusų aktorius ir televizijos laidų vedėjas Dmitrijus Nagijevas buvo atsitvėręs tylos siena ir anksčiau Rusijos karo Ukrainoje nekomentavo.

Tačiau neseniai gerbėjus nustebino aktoriaus pasidalyta žinutė instagramo paskyroje. Vyras filmavo save besiskutant plaukus, o fone groja roko grupės „Aquarium“ daina, kurioje atlikėjas dainuoja apie karą, o dainoje yra tokios frazės „Pagal naujus žvalgybos duomenis kovojome su savimi“, „jei norime turėti, kur grįžti, laikas grįžti namo“.

Paskyroje, tariamai atsisveikindamas su prenumeratoriais dėl programos blokavimo Rusijoje, D. Nagijevas brūkštelėjo: „Sudie. Susitiksime, be jokios abejonės. Aš myliu tave, nepaisant aitraus prarastų vilčių skonio. Kaip senelis sakydavo prieš Komuniją: ką aš, senas, padariau?“

Kaip rašo, Ukrainos žiniasklaidos portalas „Unian“, D. Nagijevas dažnai įrašus rašo gana provokuojančiai ir stengiasi paslėpti žinutę. Dmitrijus Nagijevas visą šį laiką nekomentavo Rusijos invazijos į Ukrainą. Tačiau po žinios apie „Instagram“ blokavimą Rusijo

Gerbėjai įsitikinę, kad tokiu būdu menininkas subtiliai užsiminė apie savo požiūrį į Kremliaus agresiją. Po pasidalytu vaizdo įrašu ėmė plisti palaikymo žinutės, žmonės dėkojo už jo drąsą ir palaikymą. Pasak komentatorių, šiuose žodžiuose yra užslėpta žinutė Vladimirui Putinui.

Nagijevo vaizdo įrašo foninės dainos tekste skamba žodžiai, aiškiai apibūdinantys šiuolaikinės Rusijos tikrovę: „Mačiau generolus, jie geria ir valgo mūsų mirtį. Jų vaikai eina iš proto, nes nebeturi, ko norėti. Žemė slypi rūdyje, bažnyčios sumaišytos su pelenais. O jei norime, kur sugrįžti, laikas namo.“

Gerbėjai įsitikinę, kad tokiu tokia žinute vedėjas parodė savo neigiamą požiūrį į Rusijos valdžios ir kariuomenės veiksmus, neva užsimindamas, kad karas Ukrainoje sunaikino ir Rusiją.

„Labai subtiliai“, „Daina atitinka tikrovę“, „Daina labai simboliškai parinkta“, „Subtiliai, bet aiškiai“, „Viską supratome. Ačiū už poziciją“, – rašė internautai.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer