Rusai raketomis smogė į vaikų ligoninę: Ukrainoje pranešama apie 20 žuvusių ir dar 50 sužeistų

Rusijos kariuomenė pradėjo masinį smūgį Ukrainoje: Kyjive, Odesoje, Kryvyj Rihe ir Dnipro mieste pirmadienio rytą girdimi sprogimai. Raketų nuolaužos nukrito trijuose Kyjivo rajonuose, Odesoje neveikia elektrinis transportas

Visoje Ukrainoje paskelbtas oro pavojus. Skaičiuojama, kad žuvo 10 žmonių, dar 31 sužeistas. 12.07 val. patikslinta, kad Kyjive per apšaudymą žuvo 7 žmonės ir 25 buvo sužeisti. Iš viso dėl rytinio puolimo Ukrainoje žuvo apie 20 žmonių, dar apie 50 buvo sužeista.

Kyjivo meras Vitalijus Klyčko pranešė apie sprogimus mieste ir medikų iškvietimą Solomiansko rajone.

Vėliau V. Klyčko pridūrė, kad raketų nuolaužos nukrito Dniepro ir Solomianskio rajonuose. Gelbėjimo tarnybos buvo iškviestos į Holosijevsko rajoną. Sprogimas taip pat girdėjosi Kyjivo Ševčenkos rajone.

V. Klyčko pranešė, kad per Rusijos apšaudymą ppataikyta į vaikų medicinos centro pastatą.

Sprogimai kituose miestuose

Telegramos kanalas „Dnipro operatyva“ paskelbė dūmų stulpo nuotrauką ir pranešė apie sprogimus Dniepro ir Kryvyj Riho miestuose.

Odesoje valandai sustabdytas elektrinio transporto darbas.

V. Zelenskis: rytą Rusija paleido į Ukrainą daugiau nei 40 raketų
Rytą Rusija paleido į Ukrainą daugiau nei 40 įvairių tipų raketų, apgadinti gyvenamieji pastatai, infrastruktūra, vaikų ligoninė, „Telegram“ kanale parašė Ukrainos prezidentas Volodymyras Zelenskis.

Jo įraše sakoma, kad „Rusijos teroristai vėl surengė didžiulę raketų ataką prieš Ukrainos miestus Kyjivą, Dniprą, Kryvyj Rihą, Slavjanską, Kramatorską“.

„Visas pasaulis turi panaudoti visą savo ryžtą, kad pagaliau padarytų galą Rusijos smūgiams. Putinas neša žudymą. Tik kartu galime atnešti tikrą taiką ir saugumą“, – parašė Ukrainos valstybės vadovas.

www.tv3.lt

Site Footer