Rusė nuvedė vaiką į polikliniką pašalinti pieninį dantį: gydytojas išrovė kitą ir įstatė jį atgal, prisukęs vielomis

Viena Rusijos gyventoja pasiskundė informavimo priemonėms ir prokuratūrai dėl vietos poliklinikos stomatologo darbo. Jos 11-metei dukra gydytojas išrovė sveiką krūminį dantį, o supratęs klaidą įstatė jį atgal ir pritvirtino vielomis prie kitų dantų, įskaitant ir sugedusį.

Ufos (Baškirija, Rusija) gyventoja Irina Valkova kreipėsi į regiono valdžią, prašydama „išsiaiškinti dėl incidento“, kuris nutiko jos 11-metei dukrai vienoje iš miesto poliklinikų. Moters teigimu, mergaitei turėjo išrauti sugedusį pieninį dantį, tačiau dėl kažkokios priežasties gydytojas to nepadarė, o vietoje pieninio išrovė nuolatinį krūminį.

Kuomet moteris atkreipė į tai dėmesį, specialistas „nesugalvojo nieko geriau“ tik įstatyti jį atgal, prikabinti keturiomis vielomis prie kitų dantų, įskaitant vieną skaudantį.

„Aš šokiruota. Kuomet tai pamačiau išėjus iš kabineto, man net negera pasidarė. Mano net veidas persikreipė! Aš įbėgau atgal į kabinetą šaukdama, kad gydytojas ne tą pašalino. Tuomet jis dar valandą kažkokias manipuliacijas darė su tuo dantimi, įstatė jį atgal, pritvirtino viela prie 4 dantų. Vienas iš jų yra pieninis skaudantis. Dabar vaikas negali nei valgyti, nei miegoti normaliai. Pasakė, kad teks rentgeną daryti kas 2 dienas. Čia juk kokia žala vaiko sveikatai, ir išvis nėra garantijų, kad prigis. Maldauju jūsų imtis priemonių ir sukontroliuoti šią situaciją“, – cituojama moteris UTV portale. Baškirijos sveikatos apsaugos ministerija paskelbė, jog dėl šio įvykio pradėtas tyrimas. Mergaitė buvo vėl iškviesta į polikliniką, kur ją sekmadienį priėmė jos vedėjas.

Moters teigimu, mergaitė po priėmimo pas gydytoją stipriai išgyvena, vartoja nuskausminamuosius, jai stipriai skauda galvą. Mama tvirtina, kad ketina kreiptis į teisėsauga.

„Jūs neįsivaizduojate, kaip mes išgyvename. Anksčiau lankėmės šioje poliklinikoje. Tačiau su tokiu (atveju) niekuomet nesame susidūrę. Aš rengiuosi rašyti pareiškimą Tyrimų komitetui“, – aiškino ji vietos televizijai.

Vietos teisėsauga, istorijai patekus į viešumą, pati pradėjo tyrimą dėl netinkamai suteiktų paslaugų.

www.tv3.lt

Site Footer