Rusiją, Baltarusiją ir SSRS garbinanti lietuvė: pasiskelbė „liaudies diplomate“ ir palinkėjo Rusijai kuo greičiau „sudėlioti taškus“

Pastaruoju metu išgarsėjusi savo kelionėmis į Baltarusiją ir Rusiją Erika Švenčionienė Kremliaus propagandinei televizijai išreiškė norą „atidaryti atstovybę“ Rusijoje, kad galėtų „išsakyti savo poziciją“.

Prorusiškos aktyvistės, kuri save vadina tikra Lietuvos patriote, teigimu, jos atstovaujama asociacija turėtų perimti valdžios funkcijas ir, pablogėjus diplomatiniams ryšiams su Rusija, imtis iniciatyvos pavadinimu „liaudies diplomatija“.

„Mes manome, kad mums būtų naudinga sukurti „Geros kaimynystės forumo“ atstovybę, nes mes neturime galimybės išreikšti savo pozicijos valstybiniais-diplomatiniais kanalais, todėl mums lieka tik liaudies diplomatija. – Laidai „Solovjov.LIVE“ pasakojo E. Švenčionienė. – Dabar tai yra vienintelis išsigelbėjimas“.

Aktyvistė neslepia, kad jai nepatinka dabartinė Lietuvos valdžia ir ginasi Konstitucijoje įtvirtinta teise į „kitokią nuomonę“. Tiesa, ji nepaaiškino plačiau, ką reiškia jos vystoma „liaudies diplomatija“, kuri turėtų pakeisti „valstybinę“ ir kaip tai siejasi su savo nuomonės reiškimu.

E. Švenčionienė taip pat laidoje pareiškė ir apie Lietuvos valdžios tariamą norą pradėti karą, kad „norima atidaryti antrą frontą su Rusija“, o „Kaliningrado konfliktas prie to ir nuves“.

Marginalų aktyvistė papasakojo ir apie rinkimus Lietuvoje. Anot jos, dabartinės valdžios rinkėjai „galimai nupirkti, galimai paprašyti balsuoti“ ir jų yra 20 proc. iš 50 proc. atėjusių balsuoti. Iš šių teiginių mažai kam Lietuvoje žinoma veikėja, Rusijoje ir Baltarusijoje prisistatanti „sveikai mąstančių Lietuvos piliečių atstove“ daro išvadą, kad dabartinė valdžia atstovauja mažumą gyventojų. Todėl, jos manymu, „reikia keisti situaciją“. Sovietų Sąjungą pokalbio metu ji vadino „didžia valstybe“.

Kalbėdama apie Rusijos agresiją Ukrainoje E. Švenčionienė pareiškė, kad Maskva turi „kuo greičiau nugalėti ir sudėlioti taškus“, nes „jūsų pergalė – tai mūsų bendra pergalė“.

Primename, kad E. Švenčionienė yra neseniai suburto „Tarptautinio geros kaimynystės forumo“ narė, glaudžiai bendradarbiaujanti su taip pat neseniai įkurto visuomeninio judėjimo „Teisingumo aušra“ nariais. Abu šiuos judėjimus vienija nuteistas už šnipinėjimą Rusijos naudai Algirdas Paleckis.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer