Inetos Puzaraitės-Žvagulienės šeimoje – pokyčiai: atidarys senelių namus

Atlikėja Ineta Puzaraitė su vyru Ąžuolu Žvaguliu įgyvendina dar vieną verslo svajonę – įsteigę savo vaikų darželį, pora planuoja kurti senelių namus. Nors ir dar laukia galybė darbų, šiandien ji džiaugiasi jau padarytu progresu.

Moteris apie idėją pranešė socialiniuose tinkluose.

Pirmą kartą apie idėją įkurti savo senelių namus ji rašė dar prieš savaitę. Jau tada moteris tikino, kad jos laukia ilgas procesas.

„Aš visiškai nemėgstu azartinių žaidimų. Nežaidžiu net kortomis… Tačiau esu užsikabinusi ant kitų dalykų. Jaučiu azartą kurdama verslą. Verslą nuo 0. Kuo mažiau patirties turiu – tuo daugiau noriu tokį verslą užsukti. Kuo daugiau tam verslui keliama reikalavimų – tai dar labiau mane veža.

Man patinka skaityti, gilintis, aiškintis, daryti. Ir svarbiausia – pasiekti norimą rezultatą! Dažnai girdžiu „reikia daryti tai, ką geriausiai moki“.

Nė velnio! Reikia daryti tai, kas verčia tave tobulėti, ką gali išmokti pats ir vėliau išmokyti kitus. Niekas negimė mokėdamas. Ir žinot, užpakalis kaista ištisai. Nuo idėjos iki rezultato. Dieną ir naktį. Bet tai ir yra įdomiausia verslo dalis. Procesas. O finišas… kai gali pasakyti „aš tai padariau“ – tik viską vainikuoja.

Ir nesvarbu vėliau ar pavyko taip kaip tikėjaisi, gal finansinės naudos per mažai, gal visai nėra, o gal daugiau nei reikia. Visais atvejais laimėjimas jau yra tai, kad tai įvyko! Taigi, aš vėl pradedu dar vieną ir man visiškai naują etapą. Naujas verslas. Nauja pradžia. Sekite naujienas. Jau greitai papasakosiu kas užvirė mano mažoj galvelėj, galėsite visą procesą stebėti nuo A-Z, o procesas ilgas, bet nenuobodus. Laikykit už mane špygas“, – rašė ji.

Kiek vėliau moteris daugiau papasakojo apie senelių namus ir teigė, kad jau viskas oficialu: „Viskas kaip filme… Oficialiai skelbiu, kad mes kitais metais planuojame atidaryti senelių namus. Taip jau likimas sudėliojo, kad daugiau nei 5 metus generuota idėja pagaliau tampa realybe… Viskas prasidėjo nuo to, kad radome puikiai tam tinkamas patalpas, kurių seniai ieškojome. Jau nuo pavasario tvarkomės leidimus ir sprendžiame daug kitų svarbių klausimų. Na, o tik dabar pradedame daryti vizualius pakeitimus. Kolkas minimalius, nes dar ne viską ir galime sau leisti.

Tačiau oficialiai skelbiu pradžią! Labai tikiuosi Jūsų palaikymo iki pat galo. Dalinsiuosi visa informacija, kiek galėsiu tiek pasakosiu apie pergales ir sunkumus, nes reikalų čia daug. Jeigu iššūkis buvo darželis, tai čia 7 kart sunkiau. Stiprybės mums“, – instagrame rašė ji.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer