Inga Valinskienė prabilo apie išsiskyrimą: „Pasakykite tai savo mylimiesiems“

Aksominio balso dainininkė Inga Valinskienė savo klausytojams dovanoja naują, vasariškomis natomis skambantį kūrinį. Daina „Kur būsiu aš“ – laiškas meilei, svarbiausiam žmogui, laukimui akimirkos, kai mylimieji vėl susitiks. Naujausias jos kūrinys – lyg romantiškas paveikslas, kuriame du krantus sujungia tiltas, jūros bangos ir net tolimi atstumai tam nesutrukdys.

„Labai džiaugiuosi suskambusiu teksto autorės Vaidos Žemaitytės, muzikos autoriaus Pauliaus Jasiūno ir savo trio. Vaidos teksto ir Pauliaus muzikos jungtuvės buvo tokios šiltos ir tikros, kad labai norėjosi tapti jų liudytoja“, – sako I. Valinskienė.

Dainininkė prisipažįsta, kad ne pačios rašytas dainas tenka jaukintis. Su vienomis tai pavyksta greitai, su kitomis santykio tenka ieškoti ilgiau.

„Daina „Kur būsiu aš“ tiesiog atėjo ir prisiglaudė. Besąlygiškai. Lyg sakydama: aš tavo, juk žinai. Klausomą kūrinį matuojamės lyg drabužį. Tikiu, kad šioje dainoje kažkas išgirs jaukius vakarus dviese, galbūt kažkas – nepasakytus žodžius savo brangiam žmogui. Dar kitiems bus priminimas, kad joks išsiskyrimas nėra stipresnis už jausmą, kurį saugome visą gyvenimą. Juk visa muzika yra apie mus ir mums“, – naujausiu savo kūriniu džiaugiasi I. Valinskienė.

Džiugių žinių savo gerbėjams Inga turi ir daugiau – kūrybingą ir naujų dainų įrašų kupiną laikotarpį vainikuos gruodį didžiuosiuose Lietuvos miestuose planuojamas jos koncertinis turas. Jame skambės ir naujausios, ir klausytojų mylimos, mintinai žinomos I. Valinskienės dainos.

Naujausia Ingos Valinskienės daina „Kur būsiu aš“:

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer