Zelenskis – neatpažįstamas: pokyčiai jo veide neramina

Šiandien, liepos 24-ąją dieną, sukanka lygiai 5 mėnesiai nuo siaubingos Rusijos invazijos į Ukrainą. Jungtinių Tautų duomenimis, per visą šį laiką žuvo daugiau nei 14 tūkstančių žmonių, tarp jų ir nekalti žmonės, vaikai. Karas pakeitė ne vieną žmogų – tarp jų ir Ukrainos herojumi pramintą prezidentą Volodymyrą Zelenskį.

Ukrainos prezidento Volodymyro Zelenskio vaizdai, rodantys, kaip jis pasikeitė karui įsibėgėjus, verčia sunerimti. Jei anksčiau vyras atrodė linksmas ir nuotaikingai nusiteikęs, šiandien jo veide to visai nematyti. Jo veide šiandien tik susirūpinimas ir nuolatinis nerimas dėl jo žmonių, rašo insider.com.

Praėjo 150 dienų nuo to laiko, kai Rusija įsiveržė į Ukrainą, ir per tą laiką šalies prezidentas susidorojo su daugybe pasikėsinimų nužudyti, derėjosi su Europos lyderiais, kad pabėgėliams būtų užtikrintas saugus praėjimas, ir paprašė daugiau Vakarų šalių įsikišimo, įskaitant neskraidymo zoną ir Rusijai taikomas didesnes sankcijas. Prasidėjus konfliktui, Zelenskis pasakė, kad ketina likti šalyje ir padėti savo žmonėms, ką jis ir padarė.

Štai, kaip vyras atrodo dabar, lyginant su tuo, kaip jis atrodė prieš prasidedant karui:

Zelenskis lankėsi ir krauju aplietame Bučos mieste vos tik pasibaigus skerdynėms ir kalbėjo apie mirtį ir sunaikinimą neseniai išlaisvintuose Stojankos, Irpino ir Bučos miestuose.

„Miestai tiesiog sugriauti“, – sakė jis ir pridūrė, kad valdžia pradėjo galimų karo nusikaltimų tyrimą.

Ukrainos prezidentas kreipėsi į Vakarų lyderius, kritikuodamas, jo teigimu, uždelstus veiksmus prieš Rusiją. „Ar tikrai šimtai mūsų žmonių turėjo mirti agonijoje, kad kai kurie Europos lyderiai pagaliau suprastų, jog Rusijos valstybė nusipelno didžiausio spaudimo?“ – klausė jis.

Kalbėdamas apie karinę pagalbą, jis sakė: „Jei jau būtume gavę tai, ko mums reikia… būtume galėję išgelbėti tūkstančius žmonių“. Jau tuo metu matėsi akivaizdūs pokyčiai jo išvaizdoje:

Ukrainos prezidentas Volodymyras Zelenskis sekmadienį „Telegrame“ rašė, kad karas nepalaužė Ukrainos, nesustabdė gyvenimo šalyje ir nesustabdys. „Mes nepaklusime. Mes ištversime. Apsaugosime tai, kas mūsų. Mes laimėsime!“, – rašė V. Zelenskis.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer