Rusijos karys prisiminė įspūdingą drono „medžioklę“: 500 rusų šaudė į savo bepilotį

Į nelaisvę patekęs rusų karys prisiminė įspūdingą istoriją. Anot jo, vieną kartą apie 500 rusų karių bandė neutralizuoti droną, tačiau vėliau paaiškėjo, kad dronas iš tikrųjų buvo rusų.

Apie tai, kaip rašo UNIAN, papasakojo į nelaisvę patekęs rusas – būrio vado pavaduotojas Mykola Mazharas. Istorija jis pasidalijo interviu ukrainiečių tinklaraštininkui Volodymyrui Zolkinui metu.

„Kartą šaudėme į droną. Numušėme. Kaip vėliau paaiškėjo, jis buvo mūsų pačių. 500 žmonių tikriausiai šaudė. Jie šaukė: „oras“. Visi išlindo ir pradėjo į jį šaudyti“, – pasakoja jis.

Rusas pažymėjo, kad jo būrio kariai, bandydami sunaikinti droną, iššaudė visą dėtuvėse turimą amuniciją. Anot jo, sunaikintas dronas buvo vienas iš didesnių bepiločių.

Ukrainiečių skaičiavimu, nuo karo pradžios Rusija iš viso neteko 37,3 tūkst. karių, 1641 tanko, 3823 šarvuočių, 217 lėktuvų, 188 sraigtasparnių, 676 bepiločių, 108 oro gynybos sistemų, 15 laivų ir kitos technikos.

Primename, kad Rusijos kariuomenė ankstyvą vasario 24 d. rytą įsiveržė į Ukrainą. Kremlius Ukrainai karo oficialiai nepaskelbė – Rusijos valdžia plataus masto karo veiksmus pavadino „specialia operacija“, kurios tikslas, be kita ko, yra ir ukrainiečių „nutautinimas“.

Priešas pirmiausia numetė bombas ant karinių objektų, o vėliau apšaudė civilinius pastatus. Daugelis pasaulio šalių, įskaitant JAV, ES valstybes narės, Kanadą, Japoniją ir Australiją, Rusijai įvedė naujas sankcijas, didžiosios įmonės pradėjo stabdyti bendradarbiavimą su Rusija.

Rusijos kariuomenė nuo pirmos karo dienos aršiai bombarduoja Ukrainos teritoriją, civilius pastatus, nors tikina, kad taikosi tik į karinius ar strateginės paskirties objektus. Rusijos puolimo metu jau žuvo tūkstančiai civilių. Karo metu faktiškai sunaikintas Mariupolis ir Lymanas, pastarosiomis savaitėmis vyko aršūs mūšiai dėl Sjevjerodonecko ir kitų Donbaso miestų. Sjevjerodoneckas neseniai pateko į rusų rankas. Sekmadienį pranešta, kad ukainiečiai pasitraukė iš Lysyčansko.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer