Rūtos Filejevos pamokslas 5 vaikus praradusiai motinai paliko be žado: moteris nebepratarė nė žodžio

Larisos gyvenimas atrodo pradėjo tvarkytis iš esmės – išsikrausčiusi į kitą miestą pagaliau susirado darbą, tačiau atstumas lėmė, kad pradėjo byrėti moters šeima. Šiandien Larisa aiškina, kad vyras, negana to, dar nusprendė jai labai skaudžiai atkeršyti.

Larisa iš Ignalinos rajono persikėlė į Vilnių vien dėl darbo galimybių. Iš pradžių kurti gyvenimą naujame mieste Larisa nusprendė kartu su vyru, tačiau planui nepavykus Larisos vyras grįžo į buvusią gyvenamąją vietą auginti judviejų 5 vaikų.

„Aš tikėjau, kad nebus taip, kaip atsitiko dabar…“, – kalbėjo moteris

Jų santykiai ir ankščiau buvo patyrę nesėkmių, tačiau gyvenimas per atstumą lėmė šių dviejų žmonių išsiskyrimą. Tada įvyko tragedija – iš šeimos buvo paimti visi 5 vaikai. Dėl to moteris kaltina vyrą ir teigia, kad tai jo žiaurus kerštas už tai, kad ji nustojo jį mylėti.

„Aš buvau jam paskyrusi laikinąją priežiūrą, bet ją staigiai nutraukė. Jie nėra atimti, bet jie kitur, ne su manimi“, – teigė Larisa.

Nesutinka su kaltinimais

Vyras teigė, kad vaikai buvo atimti todėl, nes mama vaikų nelankė ir dažnai negrįždavo pas juos pasižiūrėti, kaip vaikai laikosi.

„Vaikų teisės sakė, kad ji tarp darbų turi grįžti, nes man buvo suteikta tik globa ir aš juos prižiūrėjau 6 mėnesius, kol tu Vilniuje buvai su draugu“, – sakė Larisos vyras.

Larisa ir pati pripažino, kad savo gyvenime jau turi kitą žmogų ir ketina už jo tekėti, nors pirmoji santuoka dar nėra nutraukta.

„Tai yra mylimas žmogus ir būsimas vyras. Aš savo vyrui pasakiau, kad aš turiu žmogų“, – teigė moteris

Vyras tokiu moters poelgiu visai nesistebėjo.

„Tai ne pirmas kartas“, – sakė vyras, nors moteris su tuo ir nesutiko.

Problema – pinigai

Tačiau vyro teigimu, tai nėra didžiausia problema. Jis pyksta, kad moteriai šiuo metu rūpi ne vaikai, o jų pinigai, kuriuos skyrė valstybė, o moteris savo ruožtu vyrą apkaltino šių pinigų vagyste.

„Kortelė yra pas vaikus ir visi pinigai yra nuvežti vaikams. Jie neskirti tau naudoti, kur tu naudoji visą laiką, švaistai. Tu naudoji jų pinigus“, – sakė vyras.

Moteris aiškino, kad ji neturi kito pasirinkimo, nes ji palikta likimo valiai.

„Aš palikau? Tu išvažiavai ir metei vaikus su manimi kartu“, – nebeatlaikė vyras. 

Negana to, vyro teigimu, naujasis moters draugas prieš jo žmoną yra pakėlęs ranką.

„Jis sudaužė jai akį, trūko tinklainė, padarė hematomą per visą akį. <…> Tu man sakei, kad jūs žaidėte ir jis tau davė į akį. Tai jau ne pirmas kartas, aš dar ją pats grimavau namie, ji ant barzdos turi randą“, – pasakojo Larisos vyras.

Myli tik vaikus

Vyras turi įrodymų, kad jis stengiasi susigrąžinti vaikus. Laidos gelbėtojai Rūtai Filejevai jis pateikė dokumentą, kuriame teigiama, kad vyras nuolat lanko vaikus, kurių globa šiuo metu priskirta močiutei. 

„Myliu vaikus, bet ne šitą žmogų, kuris atėmė galimybę būti su vaikais“, – sakė vyras.

Šis teiginys privertė susimąstyti ir gelbėtoją Rūtą.

„Žinote, pasakysiu atvirai kaip mama mamai, kaip moteris moteriai, kaip žmogus žmogui. Jūs šiuo metu esate nedarbinga ir galite pasirinkti, kur būti, kur nakvoti ir su kuo būti.

Daugiau aš nebetęsiu, nes jūs mane supratote“, – kalbėjo R. Filejeva.

Po šių žodžių moteris kurį laiką tylėjo, o vėliau pradėjo teisintis.

Jos pasiteisinimus galite išgirsti vaizdo įraše, esančiame straipsnio pradžioje. 

Laidą „TV Pagalba“ žiūrėkite pirmadieniais–penktadieniais 16:30 per TV3 televiziją.

VISĄ LAIDĄ ŽIŪRĖKITE ČIA:

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer