Šeima 4 metus nenaudoja tualetinio popieriaus: štai, kas pasikeitė

Nors daugeliui tualetinis popierius yra vienas būtiniausių pirkinių, viena šeima su tuo nesutinka – jie jau daugiau kaip 4 metus visai nenaudoja tualetinio popieriaus.

Amber Allen sako, kad, norėdama sumažinti išlaidas ir stengdamasi gyventi tvariau, ji ir kiti jos šeimos nariai iš tikrųjų nustojo naudoti tualetinį popierių. Vietoj to, jie renkasi medžiagines servetėles, kurias vėliau skalbia ir naudoja pakartotinai.

Tualetinio popieriaus nebepirko dėl skolų

Ši šeima, „Youtube“ žinomi kaip „The Fairly Local Family“, dalijasi patarimais apie tvarų gyvenimo būdą ir dabar atskleidė, kad jau daugiau nei ketverius metus nenaudoja tualetinio popieriaus, rašoma thesun.co.uk.

Amber sako, kad pirmiausia pradėjo naudoti medžiagines servetėles, nes „nebeturėjo pinigų tualetiniam popieriui“. Ji priduria, kad jie su partneriu turėjo „daugybę skolų, nes mokėsi mokykloje, koledže ir universitete“, todėl nusprendė kiek įmanoma sumažinti savo savaitinių pirkinių išlaidas.

Ji sako nematanti prasmės „tiesiogine prasme mesti pinigus į kanalizaciją“. Dabar šeima nebeturi skolų, tačiau Amber sako, kad jie ir toliau naudoja medžiagines servetėles, o tualetinį popierių perka tik tada, kai jų aplankyti atvyksta svečiai, kurie pageidauja ne medžiaginių servetėlių, o tualetinio popieriaus.

Jei planuojate pereiti prie daugkartinio naudojimo medžiaginių servetėlių, Amber sako, kad turite naudoti patvarų audinį – ji naudoja medžiagą iš kūdikių apklotų, kurie paprastai gaminami iš flanelės ar panašios medžiagos. Amber taip pat siūlo pirkti audinį iš antrų rankų, kad sutaupytumėte dar daugiau pinigų

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer