Šeima prabilo apie Tbilisyje galimai nužudytą lietuvaitę – kūną rado visai šalia namų

Sakartvelo žiniasklaida skelbia kraupius vaizdus iš Tbilisio. Išnešamas 12-metės Lietuvos pilietės, gyvenusios Tbilisyje kūnas. Tragedija įvyko ketvirtadienį. Mergaitės močiutės brolis kartvelų žiniasklaidai pasakoja, kad mergaitė vakare išėjo pasivaikščioti su pussesere.

„Pusseserės išėjo apie 9 valandą vakare, pažaidė, viena iš vyresniųjų nuėjo namo, o ši – liko. Vieni praeiviai sakė, kad matė ją valgančią traškučius. O paskutinė praeivė – besisupančią“, – pasakojo žuvusios mergaitės močiutės brolis Manučaras.

Tačiau tėvai susirūpino, kad ji ilgai negrįžta namo ir kreipėsi į policiją.

Po 3 val. trūkusių paieškų, 23 val. mergaitę rado 50 metrų nuo namų, krūmuose. Greitosios pagalbos medikai bandė gaivinti uždususią mergaitę 40 minučių.

Dabar tiriama, kas galėjo sukelti uždusimą, dėl kurio mergaitė galiausiai mirė. Pagal vieną iš versijų – ji galėjo paspringti maistu. Pagal kitą – ją galėjo pasmaugti.

„Aš negalėjau į tai žiūrėti. Sako, kad ant kaklo buvo mėlynė. Bet pats nemačiau. Man pasakė – pone Manučarai, man pasakė kad šiek tiek dirvožemio buvo burnoje ir ant veido. Tai gali būti pasmaugimas, bet kriminalistas sako, kad tą dar bando išsiaiškinti, ir bent jau kol kas neaišku, ar ten buvo smurto“, – kalbėjo mergaitės giminaitis.

Įvykio vietoje dirba teismo medicinos ekspertai, privažiavimas prie tragedijos vietos užtvertas. Nepilnametės kūnas išvežtas skrodimui.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer