Šeima sukrėsta: 38-erių mama nukrito gatvėje ir mirė

Anglijoje mama staiga krito gatvėje, vesdama dukrą į mokyklą ir sekančią dieną mirė. Donnai Taylor, atsidavusiai keturių vaikų mamai, praėjusį pirmadienį, pakeliui į mokyklą, ėmė skaudėti galvą, o paskui ji pargriuvo. Dabar jos šeima įspėja, kaip svarbu nenumoti ranka į jaučiamus simptomus.

Greitosios pagalbos tarnybos stengėsi išgelbėti 38 metų moterį, valandą gaivino ją kelkraštyje, po to skubiai nugabeno į ligoninę, rašo mirror.co.uk.

Buvo pranešta, kad moters smegenys mirė, o antradienį, birželio 28-ąją, jos gyvybę palaikantis aparatas buvo išjungtas.

Pasiskundė, kad skauda galvą

Jorkšyro grafystėje gyvenanti mama paliko keturis vaikus ‒ vienerių Nevaeh, penkerių metų Elą, 12-metę Dakotą ir 14-metį Oliverį, kuriuos dabar prižiūri sukrėstas tėtis.

Donna taip pat turėjo dar vieną sūnų, kuris, deja, mirė, kai jam tebuvo treji metai. Jos pusseserė Kealey sakė, kad Donną mylėjo visi ją pažinoję žmonės ir jos mirtis sukrėtė  vietos bendruomenę.

Kealy pasakojo: „Ji tiesiog vedė dukrą į mokyklą ir pasakė, kad jai skauda galvą ir griuvo, buvo iškviesta greitoji pagalba ir jie apie valandą gaivino ją kelio pakraštyje. Buvo labai netikėta ‒ vieną minutę ji vedė dukrą į mokyklą, o kitą ‒ jos jau nebėra… Manau, kad visi buvo labai sukrėsti…“

Anglijoje prašė žmonių pagalbos

Kealy pridūrė: „Jie neturėjo jokių atsargų juodai dienai, kadangi ji buvo dar tokia jauna… juk  negalvoji apie laidotuves, kai tau vos 38-eri metai“.

Donna buvo atsidavusi vaikams, retai ką nors darydavo dėl savęs. Šeima sakė, kad ji niekur neidavo be savo vaikų ir visas jos pasaulis sukosi aplink juos.

Kealy sakė: „Niekada nematėme jos be vaikų, vaikai buvo visas jos gyvenimas, ji niekada nieko nedarė dėl savęs. Jei vaikai laimingi, ji taip pat buvo laiminga“.

Moters šeima sukūrė „GoFundMe“ puslapį ‒ suaukoti pinigai bus skirti laidotuvėms, o viskas, kas liks, bus skirta jos vaikams. Šeima teigė, kad žmonių reakcija buvo nuostabi – jau surinkta beveik 2500 svarų sterlingų.

„Tai buvo fantastiška reakcija, visi ją pažinojo, visi apie ją atsiliepia šiltai… Bendruomenė sukrėsta“, – sakė Kealy.

Ji pridūrė: „Labai dėkoju visiems, net jei tai tik nedidelė suma, nuostabu, kad visi padeda, ypač dabar, kai dauguma patys gyvena kukliai“.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer