Jolanta Naruševičiūtė – apie dukrą ir naują gyvenimo etapą: „Mačiau, kad tai jos nedžiugina“

Jolanta Naruševičiūtė drauge su mylimuoju Mantu Vygantu gyvenimą kuria Londone, o kartu su jais gyvena ir moters dukra Amanda. Mergina jau visai netrukus pradės naują gyvenimo etapą.

Naujienų portalui tv3.lt J. Naruševičiūtė atvirai prabilo apie dukrą bei naujus vėjus jos gyvenime.

Šiemet Jolantos dukra Amanda baigė mokyklą. Pasak pašnekovės, ji yra labai stropi mokinė, todėl dėl egzaminų rezultatų nė kiek nesijaudina.

Ateina laikas, kai vaikai užauga ir renkasi patys savo gyvenimo kelią. Visada prisimenu mamos žodžius, kad vaikus auginame ne sau. Tos taisyklės ir laikausi. Labai džiugu, kad mano dukra Amanda turi gyvenime tikslą, kurio siekia pati. Dar prieš keletą metų yra pasakius, kad nori mokytis ir baigus – turėti tokį darbą, kad gyventų labai gerai. Jaudinausi labai dėl egzaminų ne tik aš, bet ir visa šeima. Tik žinant, kokia Amanda atsakinga, stropi, labai daug pastangų iš mūsų pusės nereikėjo. Tiesiog netrukdyti. O jaudintis tyliai, kad ji to nematytų“, – kalbėjo Jolanta.

Tiesa, dar egzaminų rezultatai nėra paskelbti, tačiau Jolantos dukra jau žino, ką ketina veikti ateityje: „Egzaminų rezultatai bus tik rugpjūčio 25d. Tokios taisyklės Jungtinėje Karalystėje. Bet labai nesijaudinam, nes dukra mokėsi labai gerai. Visiškai skirtingai nuo manęs, ji pasirinko tiksliuosius mokslus. Matematika, fizika, biologija jos „arkliukas“. Sunkiau tik su rašiniais. Ji konkreti ne tik moksluose, bet ir gyvenime.

Dar prieš egzaminus Amanda gavo vietą labai geroje, pagal vertinimus mokykloje-koledže. Todėl sekančius du metus jau tiksliai žinau, kur mokysis. Tolokai nuo namų, bet dėl geros mokyklos verta važinėti. Pasirinko jau tik tiksliuosius mokslus, nes ateitį sieja su ekonomika, politika, finansais. Koks man tai kosmosas. Amanda nepasirinks atlikėjo profesijos, nes nugalėjo mokslų karalienė matematika.“

Nepaisant to, kad dukra studijų ir nesieja su muzika, tačiau ji yra neatsiejama gyvenimo dalis. „Nuo pat vaikystės stengiausi, kad dukra mokytųsi ir meno. Nuo 6 metų lankė dramos studijas. Teko vaidinti net 5 miuzikluose. Šokti, dainuoti, vaidinti. Ir tikėjausi, kad paseks mano keliu, bet ne. Mačiau, kad tai jos nedžiugina. Tai tiesiog tik laiko praleidimas ir ateities su tuo nesieja. Šiemet nustebino mane taip, kad net patikėt negalėjau. Ji subūrė mokykloje merginų grupę. O Amanda grupėje grojo bosine gitara. Pasirodo, kad po pamokų repetuodavo ir paruošė programa mokyklos išleistuvėms. Grupėje yra 6 merginos ir visos skirtingų tautybių, bet nepatikėsit, mūsų dainą „Palinkėsiu tau“ dainuoja lietuvių kalba“, – šypteli ji.

Paklausta, o kokia gi pati Jolanta buvo mokyklos suole, pašnekovė neslėpė, kad „moksliuke“ savęs nevadino: „Pamenu save Amandos metų. Nebuvau moksliuke, bet niekada tėvai neturėjo problemų su mano mokslais, nereikėjo versti, skatinti.

Manau, kad Amanda paveldėjo tą patį, gal net dar daugiau. Pora mėnesių prieš egzaminus, jos gyvenimas buvo tarp kompiuterio ir knygų. Mes netgi išvažiavome į kelionę, nes Amanda norėjo namie tylos, susikaupimo. Tas pats ir egzaminų periodu. Ruošimasis iki ryto. Net nežinodavau, kad nueina miegoti, bet ne kartą teko ištraukti knygas iš rankų, kai tiesiog „nulūždavo“. Tikiuosi, kad gyvenime ji pasieks savo tikslų.“

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer