Šeimos atostogos virto tragedija: baseine rasta negyva 7-metė

Viename Maljorkos viešbutyje nutiko baisi nelaimė. Iš viešbučio baseino nejudanti buvo ištrauka 7 metų airė mergaitė. Teigiama, kad šiuo metu yra pradėtas tyrimas po to, kai mergaitė mirė praėjus dviem dienoms ligoninėje po įvykio.

Moksleivė mirė ligoninėje praėjus dviems dienoms, kai buvo ištraukta iš savo baseino, kuris priklauso 4 žvaigždučių viešbučiui esančiame rytinės pakrantės kurorte Kalas de Maljorkoje.

Baisi tragedija

Septynerių metų airė atostogavo salos sostinėje Palmoje, kuomet įvyko baisus įvykis ir mergaitė buvo ištraukta nejudanti iš vandens bei skubiai nuvežta į reanimacijos skyrių.

7-metė pirmadienio popietę buvo nugabenta į ligoninę kritinės būklės.

Regiono vyriausybės valdomo ekstremalių situacijų koordinavimo centro atstovė vakar sakė:

„Pirmadienį apie 15.40 valandą gavome pranešimą, kad gelbėtojai pastebėjo jauną merginą, kuri nejudėdama gulėjo baseino dugne.  Jie mergaitei atliko gaivinimą vos tik ją ištraukę iš vandens, kadangi mažametei buvo sustojusi širdis.

Atvykę į įvykio vietą paramedikai toliau bandė ją gaivinti. Greitosios pagalbos automobilyje jiems pavyko ją atgaivinti. Ji buvo nuvežta į Son Espases ligoninę.“

Teigiama, kad neįvardytos merginos tėvams šiuo metu yra teikiama specialistų pagalba.

Anksčiau šį mėnesį penkerių metų Corey Aughey iš šiaurės Belfasto mirė ligoninėje po to, kai įkrito į baseiną viešbutyje, kuriame apsistojo su šeima Maljorkos kurorte Sa Coma netoli vilos Meilės saloje.

Praėjusį mėnesį Kosta Blankoje per avariją baseine nuskendo mažylis britas, rašoma mirror.co.uk.

Gegužės 9 dieną vienas britas taip pat nuskendo netoliese esančioje upėje, kuri per pastarąjį mėnesį nusinešė dar trijų žmonių gyvybes. Tą kartą žmonės bandė išgelbėti šunį.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer